Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hagyjam vagy legyek türelemmel?

Hagyjam vagy legyek türelemmel?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek nagyon bejöttem de nem igen mert kezdeményezni. Egy alkalommal kicsit sokat ittunk egy társasággal és ő is oda keveredett. Elég jó arc volt, felinvitált a lakására azt dumáltunk reggelig. Igazából már nem voltam szomjas, de nem voltam bunkó stb. Akkor ott megbeszéltük hogy nem agyalunk hanem majd alakul a dolog. Na azt azóta valami megváltozott... Két hétig nem is találkoztunk csak face-n pötyögtünk. Pár napja voltam nála hogy személyesen találkozzunk erre beközli hogy jön a barátnője meg még egy haverja. Zsír.. Végig flegma volt, meg nem is igen sikerült beszélnünk. Azt ennyi... Nekem kicsit betelt a pohár így nem tudom érdemes-e még beszélnem vele hogy most mivan vagy pedig egy szép viszlát is elég.
2014. aug. 20. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy majd alakul. Hát így alakult.
2014. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy szimpla viszlát tökéletesen megteszi.
2014. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!