Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan fogadjam el a sorsomat,...

Hogyan fogadjam el a sorsomat, hogy sosem lesz olyan pasim, amilyenre vágyok?

Figyelt kérdés

Egy szürke egér lánynak tart mindenki, igazából tényleg nincs bennem semmi érdekes, unalmas az életem, a mellem is kicsi, az arcom se szép, így csak olyan férfiak próbálkoznak nálam, akik nem jönnek be.


Pedig nincsenek nagy elvárásaim, nem egy fullos pasira vágyok, csak annyi kell, hogy legyen egy kicsit helyes, egy kicsit izmos (elvégre csak férfi már), legyen okos, vicces és szeressen, fogadjon el úgy, ahogy vagyok. Olyan nagy elvárás ez? Miért baj, hogy nem szeretnék egy csúnya, férfiatlan, otthon gubbasztó sráccal járni?



#csúnya #helyes #szürkeegérlány
2015. jan. 29. 13:35
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
21/L vagyok.
2015. jan. 29. 13:36
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha te állításod szerint egy szürke kisegér vagy, akiben nincs semmi különleges, miért várod el, hogy a nálad helyesebb/jobban kinéző pasik érdeklődjenek utánad?


2. "fogadjon el úgy, ahogy vagyok" Ja értem, szóval neked van 100 +1 feltételed, aminek a pasinak meg kell felelnie, de a pasi fogadjon el úgy, ahogy vagy. Tök logikus.

2015. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Talán változtatod kellene a megjelenéseden, stílusodon. Esetleg képet lehetne látni rólad?
2015. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz egy csunya, ferfiatlan pasival jarni akkor ok miert akarnanak veled?...elvegre te irtad, hogy semmi erdekes nincs benned es az arcod se szep.
2015. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Minden férfi izmos. Aki nem izmos, az nem tud mozogni.

Mint láthatod, a szemléletváltás csodákra lenne képes az életedben.

2015. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ez a "fogadjon el úgy ahogy vagyok" elég furcsán jön ki. A neked udvarló férfiak nem várhatják el ugyanezt tőled? :)

Egyébként úgy fogadd el, hogy szebb már nem igazán leszel szóval vagy most vagy soha.

2015. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Miért kell ennyire lehordani? Látom, kár volt kitennem még ezt a kérdést is, engem mindenki elutasít.
2015. jan. 29. 13:40
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

"engem mindenki elutasít"

Na, ,most már tudod, milyen érzés annak a sok pasinak, akiket te elutasítottál :) ugye milyen szar?

2015. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, valóban ahhoz képest, hogy a pasi "fogadjon el úgy ahogy vagyok", neked azért vannak igényeid. Ne vedd rossz néven a válaszokat, hanem próbálj meg változtatni!
2015. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ha összeállnék egy csúnya emberrel, akkor a gyerekem is majd milyen csúnya lenne, ezért akarok helyesebb srácot, hogy kapjon az ő génjeiből is és szép legyen. Minden nő szép gyereket szeretne.
2015. jan. 29. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!