Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meneküljek, fussak vagy...

Meneküljek, fussak vagy fogadjam el ilyennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, már beszélgetünk egy ideje. Bevallottam, hogy szeretem, ő is. Van egy kis baki,600 km van közöttünk, de minden évben találkoznák vele legalább 10-szer. A hétvégén volt korcsolyázni, utána érdekesen viselkedett (facen, skypen). Rákérdeztem. Elmondta, hogy találkozott egy helyes fiúval, de már nem beszél vele. Azt mondta nyugodtan megbízhatok benne. Mi legyen. Hagyjam ott? Már megpróbáltam, de majdnem összetört (mármint ő). Mit tegyek? Mi legyen? Segítség! Nem bír ki nélkülem egy hetet, de ez azért. Na! Itt csábítgat engem, aztán közben másokkal lóg? Fussak? Hagyjam ott?
2013. nov. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl messze van szerintem hagyd :/
2013. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerinted az párkapcsolat, hogy 10-szer látod őt egy évben?

Persze sokan mondják, hogy meg lehet oldani...


Egyébként neki is kell a társaság, azért neten nem olyan beszélgetni, de ezt gondolom te is tudod.


Hogy mit csinálj? Én, a helyedben próbálnék közelebb keresni valami leányzót..de ez csak az én véleményem.

2013. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haagyd... megéri az aggódást, hogy hirtelen egyik napról a másikra "furcsa lesz" egy nagyon helyes fiú miatt? 600 KM, ilyen távolságban egy natúr párkapcsolat nagyon nem éri meg..
2013. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy Batman?

Ez halva született ötlet volt. 600km az nagyon nem kevés. Nekem a 30 is sok volt.

2013. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Szerintem döntöttem, de sajnos itt nehéz lesz egy lányt is keresni, mert sajnos Németországban lakom, B1-es német tudással.:/

2013. nov. 26. 14:56
 6/7 anonim válasza:

Sok magyar lakik kint, velük is tudsz ismerkedni.

A nyelvtudásod pedig akkor fog fejlődni, ha sokat beszélgetsz, ez pont nagyon jó alkalom rá. :)

2013. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az biztos!:)

Csak nem állnak velem szóba, mert "bevándorló" vagyok.

(külsővel nincs gond.. egó magas:) )

2013. nov. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!