Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan fogadjam el a sorsomat,...

Hogyan fogadjam el a sorsomat, hogy sosem lesz olyan pasim, amilyenre vágyok?

Figyelt kérdés

Egy szürke egér lánynak tart mindenki, igazából tényleg nincs bennem semmi érdekes, unalmas az életem, a mellem is kicsi, az arcom se szép, így csak olyan férfiak próbálkoznak nálam, akik nem jönnek be.


Pedig nincsenek nagy elvárásaim, nem egy fullos pasira vágyok, csak annyi kell, hogy legyen egy kicsit helyes, egy kicsit izmos (elvégre csak férfi már), legyen okos, vicces és szeressen, fogadjon el úgy, ahogy vagyok. Olyan nagy elvárás ez? Miért baj, hogy nem szeretnék egy csúnya, férfiatlan, otthon gubbasztó sráccal járni?



#csúnya #helyes #szürkeegérlány
2015. jan. 29. 13:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

figyu valamit valamiért elvek vannak

ha neked izmos szexi pasi kell legyél szexi dögös csaj

ennyi ha neked vannak elvárásaid te is tegyél valamit

nekem is kellene egy vin diesel de nem lessz mért?

azért mert nem vagyok kim kardashian

2015. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
Ezért nem akarnak a helyes srácok veled összeállni, mert ők is szép gyereket akarnak, de a te génjeiddel ez nem lenne megvalósítható.
2015. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Senki nem hord le, de benned él egy kép arról a pasiról akivel összejönnél, de valószínű, egy olyan pasit te sosem fogsz érdekelni. Tehát a megoldás. változtass magadon. Ne légy szürke kisegér. Esetleg haj, öltözködés amin kezdetben lehet fejleszteni. Aztán meg az sem mindegy mivel töltöd az idődet. Ha otthon ülsz, nem fog bekopogni hozzád a nagy Ő, tehát elébe kell menni a dolgoknak és bizony neked is aktívan kell keresni a párodat, vagy csak olyan talál majd meg aki így is felfigyel rád, és aki, mint kifejtetted, nem felel meg neked.

Tehát nem lehordunk, éppen tanácsot adunk, de a megoldás úgy fest nem kedvedre való. Így viszont patt helyzetbe kerülsz. Változtass, hogy változzanak a dolgok.

2015. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ez a buta evolúció-központú szemlélet elriaszt minden értelmes embert.

Némi élettapasztalattal tudhatnád, hogy szép szülőknek is lehet ronda gyereke, illetve sok példa van arra is, hogy ronda szülőknek szép a gyereke.

2015. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Kifejezetten hasznos válaszokkat kaptál, és mi a reakciód: "mért kell ennyire lehordani?" Most neked a megoldás a lényeg vagy csak sajnáltatni akarod magad?
2015. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A saját fejemmel is égek, amikor végig megyek az utcán, egy ronda pasi még rátenne egy lapáttal.
2015. jan. 29. 14:04
 17/31 anonim ***** válasza:
Hogy te mennyire felszínes vagy komolyan...
2015. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"fogadjon el úgy, ahogy vagyok"


Mindenki ezen akad ki. :D Tipikus női mentalitás! Mindegyik nő várja a szőke herceget fehér paripán, tökéletes külsővel, izomzattal, felsőtesttel, tökéletes belsővel, intelligenciával (érzelmivel is), műveltséggel, makulátlan egzisztenciával, de "fogadja el őket úgy, amilyenek". :D


Pár hete valaki pont írta itt, e kérdések hozzászólásai között, hogy a társkereső hirdetések több mint fele szinte erről szól. Égig érő igények sorolgatása, és a végén a "fogadjon el úgy, ahogy vagyok" odabiggyesztése. Teljesen "korrekt"! ;D

2015. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Szurke egernek tartanak"--Változtass.

"Legyen kicsit helyes,izmos stb".-- Hehe,ilyenkor szokott kiderülni hogy Chris Hemsworth aki szerinted kicsit izmos.


"Fogadjon el ahogy vagyok"--Sajnos a ferfiaknak is vannak felteteleik..:)


Igazabol ez a felszínes,kivagyi,követelőző stilusod lehet a baj,nem a külsőd.

2015. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

A kis mell, nem probléma, az sem ha átlagos "unalmas a csaj". Kell egy közös téma vagy több és megvan oldva.

Te kérdező nagyon felszines vagy...

mit tudsz felmutatni? ne várd a "szőke herceget fehér lovon" mert nem vagy egy "hercegnő" :D

De bírom amikor még a sz4r csajok is az egekbe rakják a mércét...

2015. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!