Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők ti hogy reagáljátok...

Véleménynyilvánitó kérdése:

Lányok/Nők ti hogy reagáljátok le ha egy idegen srác oda megy hozzátok egy buszon vagy valahol és meg kérdezi a nevetek vagy elkéri a telo számotokat?

Figyelt kérdés
kort is írjatok. meg hasonló élményt ha volt

2015. jan. 16. 10:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt így túlbonyolítani, lehet itt beszélni praktikákról meg miegymásról. Nincs új a nap alatt, ha a kigyúrt, borostás Brad Pitt utánzat elkezdi tenni az agyát egy csajnak, még mindig ezerszer több esélye van bármire, mint az átlag srácnak, aki a fentebb már leírt módon, jófejként, udvariasan, jót beszélgetve közelít a lányhoz. 100-ból 99-szer meg fogja kapni, hogy nem elég férfias, jobb esetben legyünk barátok, rosszabb esetben az életben nem látja többet a csajt, még rosszabb esetben megalázva elküldik. S ezután ugyanúgy jönnek a forumokra ezek a nők sírni, hogy nincs normális férfi, meg átverik, meg bunkók, meg tahók. Nem mindenki az, csak őket észre sem veszitek.
2015. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Tudom, ez itt nem a reklám helye, de írtam ki itt egy kérdést két napja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__648..


Nagyon jó példa erre volt szobatársam, akiről írok a kérdés alatt. Bunkó, lekezelő a lányokkal, mégis versenyeznek érte, minden ujjára jut egy nő (most is négyet tart egyszerre). Én meg udvarias, kedves vagyok velük, és egyenrangúként tisztelem őket, mégis sorra érnek a kudarcok.

Ez van... A jófiúk egyedül hálnak.


De nem adom fel! A remény hal meg utoljára!


#20-as voltam.

2015. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

11:


De baj hogy nincs dumád. Kinek baj az? Nekem nem. Más lányoknak nem. A fiúknak sem baj hogy neked nincs dumád, akiknek meg van. Egyedül neked baj, mert így kevésbé vagy sikeres. Csak te jársz rosszul vele, senki más.

A jó dumájú férfiak pedig nem rosszak. Én az ilyen típusokat szeretem és még egyszer sem lettem átverve. Ha te jó dumájú lennél, te átvernéd a lányokat?


Akkor így mondom: Ne tegye egyértelművé egyből, hogy ismerkedni akar velem, hogy randizni akar, szerelmet, kapcsolatot akar (=aztán a bugyimba jutni).


14:

Engem nem zavar ha megszólítanak az utcán/buszon/boltban/bárhol máshol nyilvános helyen. Csak ne támadjanak le egyből azzal hogy hogy hívnak meg mi a telefonszámom.


22:

Ha látod hogy kell sikeresnek lenni szerinted, akkor véletlenül se eszközölj változtatásokat a viselkedéseden és önmagadon, nehogy véletlenül sikeresebb legyél!

2015. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

(Hopp, az előzőben a 11 és 14-et már elküldtem.


18:

Egy trolin egyszer megszólított egy fiú. Az induló végállomáson szálltunk fel egy reggel. Jött velem egy ismerős barátnőm is és nem tudta lekezelni a jegyét, ezért a srác felállt és segített neki. Aztán ketten a barátnőmmel pont mögé ültünk be. Ő meg hátrafordult és beszélgetni kezdett velünk. Kb. 15 percen keresztül beszélgettünk egymással, aztán egy helyen szálltunk le. Nagyon szimpatikus volt az egész beszélgetés alatt. Általában beszélgettünk a suliról, a tömegközlekedésről meg mesélt magáról pár dolgot, ami felkeltette az érdeklődésem iránta. Mikor leszálltunk ő más irányba indult volna, de előtte még elkérte a telefonszámomat. Odaadta a mobilját és beleírtam a telefonszámom és a teljes nevem.

Szóval tömegközlekedésen is lehet ismerkedni, ez ráadásul még reggel 10 óra előtt történt.


19:

Azért kell a sulin kívül ismerkedni. Az utca, a busz, a bolt, a buszmegálló, a pláza. Bármi. Bárhol ahol te is vagy és csinos lány is van, tudsz ismerkedni.

2015. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#14

Egy szóval se mondtam, hogy így kell mindenkinek ismerkedni, csak leírtam nekem miért nem tetszik ez a leszólítós dolog. :)


#18

"Az meg, hogy ne a külsőtök miatt akarjon megismerkedni veletek, akkor szerintetek mi miatt, ti nem főleg a külseje miatt fogod elutasítani/megadni neked a számod? :D"

Mivel egyedül én írtam, hogy ne a külsőm miatt akarjon megismerni, gondolom nekem szántad ezt.

Mindegy, hogy hogy néz ki, lehet csúnya, jóképű, alacsony, kövér, magasvékony, gazdag, szegény, udvarias vagy paraszt, mert elvből nemet fogok mondani. Ha csak a külső érdekelne, szóba se álltam volna a volt párommal, amikor megismertem, mert nem egy Brad Pitt és akkor még finoman fogalmaztam. Sima barátságként indult a megismerkedésünk, évek alatt lett belőle szerelem. Mindent tudott rólam, én meg róla. Ilyen kapcsolatra vágyom csak. Nincs szükségem arra, hogy pár randi után összejöjjek valakivel, aztán időközben derüljenek ki dolgok, amiket esetleg nem tudok elfogadni a múltjában vagy a személyiségében, vagy fordítva, Ő nem tudna elfogadni bizonyos dolgokat velem kapcsolatban. Én tehát elvből utasítok el mindenkit, nem számít, hogyan néz ki.


#20

Nekem mindegy mi a szándéka, ha feleségül akarna venni, vagy csak lefektetni akkor is elutasítom, mert nem ismerjük egymást. Az ismerettségen van a hangsúly, mindegy milyen szöveggel jön.

2015. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23-as. nem értek veled egyet a 22-essel kapcsolatban, ha jól értettem a barátja csak hajtja a csajokat, ő pedig ennél többre vágyik. Másrészt azt tanácsolod ne adja önmagát? Szerintem jól csinálja, azért ne vivátozzon meg senki hogy legyen valakije, add ön magad, és persze a kompromisszumokat meg kel kötni, de nem megváltozni.
2015. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!