Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda srác vagyok, akkor...

Ronda srác vagyok, akkor miért van az, hogy tök idegen csajok maguktól lájkolják a képeim?

Figyelt kérdés
Sőt állítólag egy csaj most szerelmes is belém, vagyis elég durva jelei voltak, sőt lehet, hogy most már két ilyen szerelmes csaj is van, de ez még nem biztos, csak az egyik. De ténlyeg olyan durva beszólásokat szoktam kapni, hogy fúj, de ronda vagy, csúfság, meg hogy neked sosem lesz ilyen jó nőd, mint nekem! Plusz volt, hogy csajjal randiztam és beszóltak cigány srácok, hogy hagyd már ott az a nyomorékot. Szóval a jelek szerint nagyon csúnya gyereknek látnak engem sokan, főleg a csajok, de a fiúk közt is elég sokan. Mégis néha mintha tetszenék csajoknak olyan jeleket fogok, de nem biztos. Egyébként általában tőlem távol élő csajoknak képről jobban bejövök,mint környékbeli csajokna vagy csak nem adnak rendes jeleket, mert neten talán bátrabbak kezdeményezni?
2014. okt. 21. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod sok az irigy ember, azok meg bántásból is hülyeségeket mondanak. Aztán meg ízlések és pofonok.... Harmadszorra, meg nem minden a külső ám.
2014. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már látatlanba is utállak, ennyit már sikerült elérned a sok rinyálásoddal.
2014. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megmondom mit vettem ki a sorok közt olvasva:nyenyenyenye

Kb ennyi tartalmai mondanivalód volt. Csak egy sértett kis srác vagy aki azt hiszi elért valamit. 'Mertha én ilyen meg olyan vagyok akkor miért van, hogy..............' komolyan ezekkel a típusú kiírásokkal mégis mit akartok elérni? szerinted érdekel bárkit is? Szerinted ezzel visszavágsz az univerzumnak? Nőj már fel.

2014. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, de megvagytok sértődve! Tudjátok is ti milyen rossz érzés, ogy folyton csúfolnak rondának neveznek mások?! Semmit se tudtok ti erről, hogy mennyire fáj meg megalázó és mégis ha néha van valaki, aki nem fikáz már el se hiszem.
2014. okt. 21. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt tudom az ilyen sérült világszemlélet hova vezet, és nem fog tetszeni neked. Amúgy annyira meg vagyunk sértődve, biztos mi pontoztuk le magunkat nagy sértettségünkben :D

Komolyan tudod még fokozni a gyerekességet?

2014. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ez volt, felső általánosban kérdéses volt számomra, hogy jóképű vagyok-e vagy sem? De aztán lett barátnőm még felsőben és rájöttem, hogy egyszerűen ilyenek az emberek, vannak akik szeretnek lehúzni téged és vannak akiknek bejössz. Ez van, élni kell vele, ha meg vannak akik szerelmesek beléd akkor úgy tűnik azokban az emberekben van a hiba akik azt mondják ronda vagy. A helyzetedet meg tudom érteni, a társadalom letudja húzni annyira az embereket hogy "rinyáljanak", de nem kell leszólni senkit azért, mert az elcseszett emberek másokat is elcsesznek, inkább normális tanácsot kéne adni.
2015. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!