Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok ha egy...

Lányok, mit szólnátok ha egy idegen srác odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés
szóval az érdekelne hogy hogy reagálnátok ha egy plázában vagy akárhol, ahol egymagadban vagy odajönne egy srác és azt mondaná hogy "nagyon tetszel nekem, meg kell hogy ismerjelek" stb stb és elkezdene veled ismerkedni, ti mit tennétek ezek után, ha jófejnek tűnik a srác :D , megadnátok a számotokat neki? a válaszokat előre köszi, megy értük a zöld pacsi , légyszi kort is írjatok :) köszi
2014. ápr. 30. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszene. Rossz emlékeim is vannak, így hiába tűnne "jófej"-nek, szépen elküldeném...nem szeretem, ha egy vadidegen leszólít azért, mert szerinte jól nézek ki.

27/n

2014. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ettől lightosabb szöveg kell, de értékelem a bátorságát. lehet belőle telszám.

30

2014. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem nem túl jó ötlet csak így odamenni egy lányhoz, a legtöbben tolakodásnak veszik. Tök ismeretlenül azt mondod, hogy szép meg ilyenek, attól én még tuti nem adnám oda a számom. Persze minden alól vannak kivételek :)

18

2014. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy hogyan lehet akkor ismerkedni? mert mindig vad idegen lesz maximum akkor nálatok csak úgy ha esetleg valaki ismerössel van?
2014. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

pont akkor tolakodás, mikor nincs egyedül.

2#

2014. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"amúgy hogyan lehet akkor ismerkedni? mert mindig vad idegen lesz maximum akkor nálatok csak úgy ha esetleg valaki ismerössel van?"

Ha valakinek van valami hobbija(vagy munkahely, vagy iskola), amit nem nagy magányában űz, akkor általában kapcsolatba kerül emberekkel, akikkel vált néhány mondatot, így talán korrektebb döntést tud hozni, mikor úgy dönt, hogy jobban meg akar ismerni valakit...

A kérdésben is idegen srác szerepelt, aki azért menne oda a lányhoz, mert bejön neki a külseje...van azért egy kis különbség...

2014. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megfogalmaztam, de talán érthető...
2014. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ha tetszik és meg akarom ismerni akkor mi lenne ezzel a gond? :D ha egy elmebeteg és nem tetszik a személyisége és felfogása akkor nyilván hagyom a fenébe, én így gondoltam :) 21/f
2014. ápr. 30. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az amit nem tudnak eldönteni a nők.

Sírnak hogy töketlenek a férfiak és nem kezdeményeznek de az se jó ha odamennek.

2014. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!