Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit szólnátok ha...

Lányok ti mit szólnátok ha egy teljesen idegen srác rátok írna és elhívna pl moziba?

Figyelt kérdés

21/f vagyok soha nem ismerkedtem még neten csak mostanában túl sok rossz ért és jó lenne valami pozitív is.Az ismerőseim közt nincs olyan akivel úgy érzem jól ellennék.

Kép alapján eldöntenétek,hogy szimpatikus -e a srác és egye fene vagy még ennyi se ? Köszi a válaszokat ;)


2013. okt. 29. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, vinném az egész családomat és a barátaimat :)
2013. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megköszönném a meghívást, de nem mennék.
2013. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én lehet, hogy benne lennék. Mostanában elég szerencsétlen vagyok e téren. Még lehet, hogy jól is sülne el a dolog. :D

20/L

2013. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz pozitív élményed, inkább fordítva. Bár ha nagyon állatul nézel ki, akkor talán, különben le se fognak sz@rni
2013. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én mennék, ha szimpatikus lenne.
2013. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
# 3 Na, akkor melyiket nézzük meg?
2013. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Ne a Gravitációt, mert annak csak pofáraesés a vége. :D

2013. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig elvileg az tök szép.
2013. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Már itt elromlott a dolog: Mi az hogy az ismerőseid közt nincs olyan, akivel jól ellennél? Ismerős? Százezer és százezer nő van odakint!


Fel sem fogható számodra mennyire lekorlátozod magad azzal, ha csak a munkahelyeden, az ismerősi körödben, a szociális szférádban ismerkedsz.

2013. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo,hogy csak a sajat szferamban ismerkedek,hanem inkabb uj emberekkel szeretnek ismerkedni,es igen sok no van odakinn csak azoknak a haromnegyede a mai kor betegsegeben szenved(netfuggoseg,konnyuveruseg stbstb) A gravitacio meg tenyleg egy fos :d
2013. okt. 30. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!