Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők ti hogy reagáljátok...

Véleménynyilvánitó kérdése:

Lányok/Nők ti hogy reagáljátok le ha egy idegen srác oda megy hozzátok egy buszon vagy valahol és meg kérdezi a nevetek vagy elkéri a telo számotokat?

Figyelt kérdés
kort is írjatok. meg hasonló élményt ha volt

2015. jan. 16. 10:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%

#10 Nem az a baj, hogy nekem nincs dumám. Nektek baj az, hogy erre adtok annak ellenére, hogy semmi valós információ nem derül ki belőle, és emiatt estek pofára később.


#9 "ne tegye már egyértelművé, hogy a bugyimba akar jutni"

Túl messzemenő következtetéseket vonsz le. Én ha megszólítok valakit ismerkedés céljából, az elején eszembe sem jut a bugyija.

2015. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#5

Ahhoz, hogy megismerjenek igen, ismerkedni kell, de ehhez elég barátilag is. Aki csak úgy leszólít a semmiből, az meg nem barátkozni akar és nem személy szerint nekem szól a közeledése. Bárkihez, aki kicsit is jól néz ki, odamenne az illető és bepróbálkozna nála.

3-as voltam.

2015. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nyerőbb lehet ha előtte beszélgetsz vele egy kicsit, ha le akar szállni akkor udvariasan megkérdezed elkisérheted e egy darabon (ha hazamegy pl ne hazáig ajánld fel, az elsőre igen furcsa), vagy megkérdezed hogy siet-e ha nem akkor meghívod egy teára/kávéra....és aztán kéred el a számát.

A fenti kérdéseket fel lehet tenni finoman is, meg úgy is mint egy baltás gyilkos, érdemes elgondolkodni a megfogalmazáson még ha jó szándékkal kérdezed is könnyen félreérthető lehet.

Mivel hogy nem diszkós eseményt írtál le gondolom nem csak megdugni akarod, ebben az esetben kölcsönösen jó ha kicsit megismeritek egymást, lehet beszélsz vele egy fél órát és már nem akarod elkérni a számát.

2015. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
#12 Ez így eléggé lekorlátozná az ismerkedésre alkalmas személyek számát. Így gyakorlatilag mindnki érinthetetlenné válik, akit nem baráti társaságban/munkában/iskolában/egyéb közös foglalkozáson ismerek meg.
2015. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

11:

De baj hogy nincs dumád. Kinek baj az? Nekem nem. Más lányoknak nem. A fiúknak sem baj hogy neked nincs dumád, akiknek meg van. Egyedül neked baj, mert így kevésbé vagy sikeres. Csak te jársz rosszul vele, senki más.

A jó dumájú férfiak pedig nem rosszak. Én az ilyen típusokat szeretem és még egyszer sem lettem átverve. Ha te jó dumájú lennél, te átvernéd a lányokat?


Akkor így mondom: Ne tegye egyértelművé egyből, hogy ismerkedni akar velem, hogy randizni akar, szerelmet, kapcsolatot akar (=aztán a bugyimba jutni).


14:

Engem nem zavar ha megszólítanak az utcán/buszon/boltban/bárhol máshol nyilvános helyen. Csak ne támadjanak le egyből azzal hogy hogy hívnak meg mi a telefonszámom.

2015. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ez a fiatalok ismerkedési formája,30-túl már nem illik,ha csak nem szerelem első látásra:) A telefonszám igen személyes kevesen adják meg idegeneknek. Fiataloknál,hogy melyik helyen tanul vagy dolgozik ? -célravezetőbb. 39/N
2015. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Így értem. Egyébként nem azt mondtam, hogy nincs jó dumám, hanem inkább azt, hogy én nem arra megyek, hogy olyannak lássanak amilyen nem vagyok a sikeresebb ismerkedés érdekében. Amúgy ha nem teszi egyértelművé, hogy mit akar, te úgy is tudod, nem?
2015. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Csajok, ugye tudjátok, hogy egy buszon például nincs arra lehetőség, hogy negyed órát ismerkedjetek előtte.

Zajos, kényelmetlen, lehet többen is vannak és valószínű máshol szálltok le. Most akkor mondjon le végképp rólatok egy srác, ha a buszon lát meg és megtetszel neki?!

Az meg, hogy ne a külsőtök miatt akarjon megismerkedni veletek, akkor szerintetek mi miatt, ti nem főleg a külseje miatt fogod elutasítani/megadni neked a számod? :D


Kérdező, ahogy olvashatod, legegyszerűbb, ha oda sem mész hozzájuk mert már eleve kudarcra vagy ítélve. :)

2015. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

16.os. Az ötletek jók, de egy műszaki egyetemista pl a suliban ismerkedni nem tud. (300 fiú szeretne 2 lánnyal megismerkedni)

Én már voltam így, nagyjából egy órát beszélgetünk, kölcsönös szimpátia megvolt, telefonszámot cseréltünk. De én nem is akartam rögtön a számát tudni, nekem nem elég hogy szép.

2015. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

#3-as: Sírok a nevetéstől! :D


Alapvető szimpátiát a kinézetből és az igényességből merít a másik fél, amit kisugárzásnak hívunk. Ergo a kinézeted miatt fog így is, úgy is odamenni valaki, akár hosszabb távra tervez, akár egy éjszakára. Neked kell rájönni, hogy mit akar, de ha mindenkit elutasítasz első körben, sosem fog kiderülni, mi volt a szándéka. ;)


Amúgy meg nem hiszem, hogy ennek jobban örülnél:

"Szia bébi! Bűn ronda vagy, de kíváncsi vagyok a belsődre" - ez maximum Hasfelmetsző szájából lenne hiteles. :D


26/F

2015. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!