Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi játszódhat le az ilyen...

Mi játszódhat le az ilyen lányok fejében?

Figyelt kérdés
Szóval rengetegszer megesett már hogy jelentkeztem az olyan itteni lányok által feltett "hirdetésekre" hogy magányos vagyok, csődtömeg, nincs barátom stb. Elkezdünk beszélgetni teljesen hétköznapi dolgokról és pár óra múlva valamiért nem ír vissza... És azóta is ír... Komolyan ez mi? Miért nem lehet egy annyit odaírni hogy bocs de már nincs kedvem dumálni, vagy ilyesmi, miért nem lehet őszintén bevallani az ilyet. És mielőtt azt hinnétek rengeteg lány csinálja ezt minden második, és most nem csak ebben a helyzetben a való életben is. Komolyan ez mire jó?

2014. dec. 6. 16:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nők nem merik és nem is akarják bevallani ,ha már nincsen kedvük valamihez. ez genetika, a férfi találja ki a gondolataikat.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, kezeld lazán ahogyan írták. Ha valamelyik nem írt vissza nagy ügy van még ezer másik. Oboázzon le egy talig amajmot és ezzel lépj is tovább. Csak elk.nál rá egy csomó időt feleslegesen. márpedig az időd véges és szvsz azt nem itteni kis tetves szajhákra kell elcseszni. sorry ha kicsi szókimondó voltam.

2014. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#19


Az faja de miért én legyek az akinek sosincs szerencséje mindenért duplán kell megküzdenem?

2014. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!