Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi játszódhat le az ilyen...

Mi játszódhat le az ilyen lányok fejében?

Figyelt kérdés
Szóval rengetegszer megesett már hogy jelentkeztem az olyan itteni lányok által feltett "hirdetésekre" hogy magányos vagyok, csődtömeg, nincs barátom stb. Elkezdünk beszélgetni teljesen hétköznapi dolgokról és pár óra múlva valamiért nem ír vissza... És azóta is ír... Komolyan ez mi? Miért nem lehet egy annyit odaírni hogy bocs de már nincs kedvem dumálni, vagy ilyesmi, miért nem lehet őszintén bevallani az ilyet. És mielőtt azt hinnétek rengeteg lány csinálja ezt minden második, és most nem csak ebben a helyzetben a való életben is. Komolyan ez mire jó?

2014. dec. 6. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Gondolom egyszerűbb eltűnni szó nélkül... Én sem szeretem az ilyesmit. Olyanok is tűntek el szó nélkül akik mondták, hogy ők nem tűnnek el csak úgy, mert tudják hogy az milyen rossz stb...
2014. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ezt teszik, ha rájuk is írok mégegyszer utána csak gagyi választ kapok.


Ami nem is zavarna HA az első levelek nem tűntek volna őszintének és kidolgozottnak.


De én erre vagyok jó hogy szórakozzanak velem

2014. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De érted nem haragudnék, bunkó se lennék semmi, csak tudjam :D

És nem csak a levelezésekről van itt szó, beszélgettem már előben is ilyen lánnyal...

2014. dec. 6. 16:23
 4/22 anonim ***** válasza:

#3


Nem tudom miért van ez, én kezdek nem foglalkozni ezzel. Az emberiség hulladék, nincs mit tenni. Marad a pénz mint vígaztaló eszköz aztán majd veszek magamnak 5-10 év múlva valakit hogy szeressen.

2014. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: velem is megesett már egy ilyen, mégsem omlottam össze.
2014. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miért görcsölsz rá ennyire itt GYK-n az ismerkedésre? Lazán, könnyedén beszélgess, levelezz bárkivel, de én annak nem látom értelmét, hogy egy lány kiírja a baromságait, és te azonnal David Hasselhoffként, amolyan baywatchosan rájuk vetődsz. Hát még szép, hogy lekopnak. Szóval szerintem lazán, lezseren flörtölj, ismerkedj, barátkozz, írj stb. Ha nem ír vissza, akkor nem ír vissza, nem kell ügyet csinálni belőle, lemarad egy csomó hülyéskedésről, úgy kell neki. Ne képzelj bele többet egy egyszerű GYK-s levelezésbe.
2014. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Milyen silány és szegényes életetek lehet, ha egy ilyen hatalmas traumát okoz nektek. "


Nem tudom cica te mit szólnál ha bejönne egy srác, hetekig beszélgetnétek aztán egyik napról a másikra szó nélkül lelépne...

2014. dec. 6. 16:27
 8/22 anonim ***** válasza:
#4: azért mert rád semmi hatása nem volt, másra még lehet, tudod nem vagyunk egyformák, és nem ismered a két ember közötti kapcsolatot sem. Miért kell beszólni fölöslegesen?
2014. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

" velem is megesett már egy ilyen,"


Az első után én sem. Úgy a hetvenedik ilyen után kezdtem érezni a nyomást... Most meg már bőven 100 felett járok. És sosem mondják meg mi a baj velem. Miért utálnak meg ilyen gyorsan? Mi rosszat mondok? Mondják már meg... És nem kezdek ki velük simán csak egy jóbarátra lenne szükségem...

2014. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#9, a kérdező sehol nem írja hogy nyomul, és nem is utal rá semmi.
2014. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!