Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi játszódhat le az ilyen...

Mi játszódhat le az ilyen lányok fejében?

Figyelt kérdés
Szóval rengetegszer megesett már hogy jelentkeztem az olyan itteni lányok által feltett "hirdetésekre" hogy magányos vagyok, csődtömeg, nincs barátom stb. Elkezdünk beszélgetni teljesen hétköznapi dolgokról és pár óra múlva valamiért nem ír vissza... És azóta is ír... Komolyan ez mi? Miért nem lehet egy annyit odaírni hogy bocs de már nincs kedvem dumálni, vagy ilyesmi, miért nem lehet őszintén bevallani az ilyet. És mielőtt azt hinnétek rengeteg lány csinálja ezt minden második, és most nem csak ebben a helyzetben a való életben is. Komolyan ez mire jó?

2014. dec. 6. 16:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9# Én nem szoktam itt ismerkedni meg csajozni, csak beszélgetni velük, mert kíváncsi vagyok a nők gondolkodására azt próbálom megfejteni, semmi hátsó szándékom sincs :) És nem azonnal vetem rájuk magam, sőt a legtöbben ők írnak rám.
2014. dec. 6. 16:29
 12/22 A kérdező kommentje:

"4-es vagyok: velem is megesett már egy ilyen, mégsem omlottam össze."


Én sem omlottam össze, ki beszél itt erről, csak szeretném megfejteni a jelenséget :)

2014. dec. 6. 16:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Oké, megértettem. De ha nem ír vissza, akkor nem ír vissza. Ne törődj velük, nem az életed múlik rajtuk, no. :D Nekem is vannak itt olyan nőismerőseim, akikre hetekig rá se írok, aztán amikor valami problémás kérdésnél vitatkozni kezdünk, akkor írunk egymásnak privit. Vagy ők írnak rám, vagy én írok rájuk. De még sosem problémáztam rajta, ha valaki nem írt az utolsó levelemre. :)
2014. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#16


Akkor se problémáznál ha ez százszor megtörténne?

2014. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ők nem akarnak ismerkedni csak sajnáltatni magukat. Írd azt nekik, hogy hogyan dugnád őket meg, ha pedig problémáznak köszönj el.

Így visszanyerik az önbecsülésüket és feltehetőleg talpra állnak.

2014. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Rühellem a nőket nevű felhasználónak kivételesen igaza van. nem érdemes egy itteni levelezőtársat nagyon komolyan venni. de az tény hogy bunkóság szó nélkül lelépni
2014. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16


De hogy lehet hogy egyesek meg belenyúlnak és pont kifognak egy olyat akivel tök jó barátok lesznek vagy még többek is.


Páran meg szívnak 500 emberel beszélnek és mind lelép.


Ez hol fair?

2014. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi gyerekek, sokat segítettetek ment a zöld! :D
2014. dec. 6. 16:40
 19/22 anonim ***** válasza:
és szerinted mindenkinek egyformán szerencsésnek kell lennie? kinek mi jut, kedves
2014. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam inkább az dominál, hogyha látom a GYK-s lányon, hogy aktív, több kérdésnél is értelmesen fogalmaz, ezenkívül a nickneve is kint van, és régebbi tag, maximum akkor írok rá. Névtelen hozzászólásra nemigen szoktam privátot írni, mert elég sok gyépés (látens búza) bak trollkodik.
2014. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!