Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi játszódik le egy...

Ilyenkor mi játszódik le egy pasi fejében?

Figyelt kérdés
Diákmunkán dolgozom egy nagyobb gyárban. Bejön az egyik srác. Néhányszor beszélgettünk meg volt, hogy egy műszak alatt többször is odajött hozzám. De tegnap óta, mintha nem is ő lenne.... Nem jön oda hozzám, nem beszélünk, nem köszön semmi... És most nem tudom, hogy megsértődött-e azért, mert más pasival is szóba álltam (akit már az előző diákmunkás helyemről ismerek), esetlegesen féltékeny rá (amire nem lenne oka, mert csak egy ismerős, ezért nem szoktam elhajtani) vagy pedig valami más problémája van? 18L
2014. aug. 26. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Adtál okot rosszindulatú pletykákra?
2014. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg mi a baja veled?!
2014. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Azért ne kelljen már "bűnhődnöm" mert szóba állok egy ismerőssel, aki történetesen hímnemű egyed.
2014. aug. 26. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők miért gondolják azt, hogy a világ körülöttük forog?

Lehet, hogy semmi közöd nincs az egész. Akár valamilyen nagyobb trauma is érhette, ami miatt egyszerűen nincs kedve veled bájcsevegni.

2014. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg, hogy még is mi a gondja, lehet közöd sincs hozzá, mért kell felette ítélkezni? Míg beszéltetek hányszor mentél csak úgy oda hozzá, te, hogy beszélgessetek? Vagy Tán te nem mehetsz mert lány vagy?...
2014. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért nem megyek oda hozzá, mert nincs nagyon lehetőségem rá... Én helyhez vagyok kötve, ő nem...
2014. aug. 26. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Jajjj ne, légyszives ne a kifogásokat keresd

Munka előtt, után, közben, kajaszünetben, facebookon, ezermillió lehetőség


Beszélj vele! Hidd el hogy jól fog neki esni


F22

2014. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
holnap lehet beszélek vele, hátha nem hajt el a fenébe...
2014. aug. 26. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Na végre, helyes :)
2014. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
NYiss felé kicsit hogy érezze hogy érdekled!
2014. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!