Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi játszódhat le annak a...

Mi játszódhat le annak a fejében, aki szó szerint a semmire vállal gyereket?

Figyelt kérdés
Benne vagyok néhány ingyen adom csoportba és csomó olyan kiírást találok, hogy újszülöttnek keresnek ruhát, babakocsit, kiságyat, cumisüveget stb. Szóval még az alap babafelszerelést sem tudják megvenni a babának. Más ha valaki később nehéz helyzetbe kerül, de ha már az elején ennyire nem telik semmire, akkor miért vállalnak gyereket?
2014. nov. 22. 09:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Lehet csak veletlenul jott a baba es nyilvan nem veteti el csak az anyagiak miatt
2014. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
szeretet, szerelem van akinek többet jelent, mint a pénz.
2014. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De ez miért olyan nyilvánvaló? Én sem vagyok az abortusz mellett, de ha a minimumot sem tudnám biztosítani, biztos nem vállalnám be. Mégis miből lesz annak a gyereknek ruha, étel, ha épp senki nem segít?

Többedik gyereknél meg pláne nem értem. Hiszen ha a meglévő gyerekek is nélkülöznek, akkor én tuti nem vállalnám be a következőt. A gyerekem fontosabb, mint az elveim.

2014. nov. 22. 10:30
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is benne vagyok ilyen csoportokban és adtam is szivesen, addig, amíg rá nem jöttem, hogy sokan visszaélnek a másik jóindulatával, írnak ki kamu szövegeket, aztán amit beszereznek, tovább is adják pénzért.

Bár való igaz, rengeteg a "véletlen gyerek";

Nem vagyok az abortusz ellen, ha még a minimális dolgokat is így szerzik be, mert nem telik rá.

2014. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A szeretet nem lakatja jól a gyereket, és téli ruhát sem lehet szeretettel kifizetni. És milyen szeretet az, ami elnézi az éhező gyereket?
2014. nov. 22. 10:39
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyerekek lesznek azok, akik majd csak az oviba és a suliba kapnak enni, akik otthon se reggelit, se vacsorát..
2014. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%

egy szerető anya mindent előfog teremteni a kicsinek, inkább ő nem eszik!

hallottam ilyen gyerekről az össze oszt.társa megkapott mindent, ő meg szakadt cuccokban járt, ma elismert vállalkozó és 50 ezres cipőket vesz magának, kompenzálva a gyerekkorát.és örül, hogy él, hogy létezik!még sem halt éhen, mégsem lett semmi baja!

2014. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
*amúgy intézetis c*gányt is ismerek aki lediplomázott(10. gyereke volt az anyjának)
2014. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
4-es sajnálatos, hogy haszonlesők miatt ilyen formában nem kap, aki valóban rászorul..
2014. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Az én ismeretségi körömben a baba még anyuka pocakjában volt, mikor meghalt az apuka. Se testvérek, se nagyszülők, senki közvetlen rokon. Nála úgy gondolom érthető volt a segítség kérés. Ne ítélkezz elsőre. Sokan vannak biztos, akik "csak úgy" bevállalják lesz ami lesz alapon, de sosem tudhatod mi van a háttérben.
2014. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!