Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jo otlet gyereket vallalni...

Jo otlet gyereket vallalni ugy hogy nem igazan tartja annak a masik fel?

Figyelt kérdés
Ha van egy gyereked,rossz volt a szules meg nem is vagysz meg egy babara.De a ferj szeretne meg egyet. Mi a helyes dontes?
2014. nov. 20. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A szülés csak egy nap és lehet rajta dolgozni, hogy bele merj vágni. De ha nem akarsz gyereket, akkor ne vállalj! Annál rosszabb érzés egy gyereknek, mint hogy nem akarta az anyja, nincs. Csak annyit szabad vállalni, amennyit tényleg, szívből szeretnél. A házasságod is veszélybe kerülhet, ha végül megbánod az egészet! Hallgass a szívedre!
2014. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Se társadalmi nyomásra („egy gyerek nem gyerek” és egyéb marhaságok), se a férjem nyomására nem vállalnám. Nem tudjuk, mi az okod rá, hogy nem szeretnéd (ahogy az előző írta, a szülésen átesik az ember, és egyáltalán nem biztos, hogy most is olyan rossz lenne), de azt gondolom, ha valaki külső „kényszer” miatt vállal gyereket, akkor igen esélyes, hogy később mártír válik belőle, minden nehézségnél ott motoszkál majd benne az érzés, hogy „de hiszen én nem akartam”, ami a gyerekekkel és a férjjel való kapcsolatot is megmérgezheti.
2014. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, a legkevésbé sem jó ötlet.
2014. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!