Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi játszódhat le annak a...

Mi játszódhat le annak a fejében, aki szó szerint a semmire vállal gyereket?

Figyelt kérdés
Benne vagyok néhány ingyen adom csoportba és csomó olyan kiírást találok, hogy újszülöttnek keresnek ruhát, babakocsit, kiságyat, cumisüveget stb. Szóval még az alap babafelszerelést sem tudják megvenni a babának. Más ha valaki később nehéz helyzetbe kerül, de ha már az elején ennyire nem telik semmire, akkor miért vállalnak gyereket?
2014. nov. 22. 09:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
Az abortusz pénzbekerül nem is kevésbe. Szted ha ruhát nemtud venni agydreknek akkor műtétre tud perkálni? Énnemhiszem. És vannak sokan olyan kilátástalan helyzetben, hogy tudja ha bem vállal be gyereket akkor sohaa büdös életben nem lesz gyereke.
2014. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy vannak vele, hogy úgyis mindig lesz egy kis segély, lesz aki segít.
2014. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pénzbe kerül, de egyszeri kiadás. De a gyerek nem. A gyereknek sem jó, ha nyomorba nő fel, nem lesz mit enni.
2014. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%

Szamomra sokkal nagyobb tiszteletet erdemel egy olyan no aki bevallalja a gyermeket akkor is ha megkell vonjon sokmindent magatol , mint az aki gyilkossagot kovet el a magzat ellen az anyamehben.

Akinek nem tetszik a valaszom nyugodtan alljon az gyilkolás mellett mert nem erdekel, a lelkiismerete is maga ellen fog szolni ha megfigyeli.

2014. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%
Utolso voltam a 3-nak irtam a valaszomat. Nem akartalak megserteni tenyleg ,ertsd jol a baba mellett vagyok
2014. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magyaráznád el egy 3-4 éves gyereknek, aki sokat sír, mert nincs mit ennie.

Az ilyen oldalakon meg millióan kéregetnek, de tv-re meg netre telik..

2014. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
És ha valaki a szülés után kerül nehéz helyzetbe? Sokan vannak így sajnos. Nem felelőtlenek, csak így alakultak a dolgok.
2014. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Akik úgymond a "baba mellett vannak", azok láttak már csontsovány kisgyereket kiálló bordákkal, hatalmas pocakkal? Az éhségtől fúvódnak úgy fel. Én már láttam és el sem bírom képzelni, h mire a kiálló bordákig eljut a gyerek, min megy keresztül, de ti csak szajkózzátok nyugodtan, h mekkora hős az anyuka, aki mindent megvon magától inkább, de akkor is megszüli a gyereket. Nem bírjátok felfogni, h ez kevés.
2014. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Kár a szóért, fenn maradt a szemellenző náluk..
2014. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet kerelmezni hogy a mutet nagy reszet fizesse a tb!

Kedves egyik valaszolo: Rettenetes lehet annak az anyukanak aki elvesztette a ferjet, remelem, ma mar boldogok!

2014. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!