Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan srácok, akik...

Vannak itt olyan srácok, akik nem kezelik tárgyként a csajokat?

Figyelt kérdés
Mert eddig 99%-ban csak ilyen kérdések voltak.
2014. okt. 30. 03:10
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

23. végigolvastam és nem, mégsem! Az az utolsó mondat jajj de nem kellett volna. Simán rádírtam volna, hogy randizzunk, erre kiderül, hogy te is olyan vagy. :-S

Lezárom a topicot. PLáne, hogy kaptam egy klassz levelet, ahol egy Gábor nevezetű faszi (bocs, nem hívom úriembernek, mert nem az!) szimplán beárazta, hogy milyen szexuális szolgáltatásért mennyit fizetne. Szánalmas ez az egész. Egyetlen vágyam volt! Egyetlen igényem! Olyan férfi, aki képes elfogadni, hogy én egy önálló személyiség vagyok és így is kezel. Tényleg csak ennyi. De itt nincs ilyen. Sziasztok.

2014. okt. 30. 12:52
 32/40 LeftBehind ***** válasza:
54%
Úgy látom valaki túl sok feminista rovatot olvas...
2014. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Kurtz Bickle ***** válasza:
75%

Szerintem túlliheged ezt az egészet. A legtöbb férfi bizony nem így áll hozzá, ahogyan a legtöbb nő sem. Sok olyan egyén van mindkét oldalon, akinél a szexuális jellegű érdeklődés elnyomja a többi fontos dolgot, és tulajdonképpen csak egy alanyra vágyik, akivel megélheti a szeretkezést (vagy dugást, kinek mi), az egész életérzést, hogy neki párja van. Most szépen sikerült megfogalmaznom, pedig van, hogy nagyon primitív módon nyilvánul ez meg, nevezetesen, hogy tényleg csak húsként, vagy státusszimbólumként kezeli az illető a másik felet, és még annyi sincs benne, hogy törődjön vele, szeresse. Mondjuk, hogy miért esel ennyire kétségbe ettől, azt nem tudom. Könnyűszerrel ki lehet szűrni az ilyen lényeket, nem igazán fenyeget a veszély, hogy átverjen egy ilyen pasi. Ennyi erővel attól is félhetnél, hogy elütnek a zebrán, vagy rád esik egy Boeing-ből véletlenül út közben kiengedett, hatalmas megfagyott ürülékdarab. Mert bizony előfordulhat, vannak ilyenek, de hát élni kell.

Én mindig is azt kerestem egy nőben, hogy merje és tudja is közölni felém a lényét. A véleményét, gondolatait, az ő kis világát, de ne haragudj, tapasztalatom alapján ez nem valami gyakori jellemző nálatok. Inkább a "befogadásra" - odasimulásra, megadásra - vagytok "ráállva", és egy idő után ez pont olyan irritáló, mint nektek egy "papucs" fiúka.


Amúgy meg, te nem akarsz szűz fiút, mondván, hogy ... és itt odabiggyesztesz egy szubjektív véleményt, feltételezést arról, hogy mivel jár, ha valaki szűz. Szerinted aki tárgyként kezel másokat (erről a jelenségről beszélsz oldalakon át) az nem tudna minden kritériuma mellé odatenni valami hasonlót? Gondolkodj el ezen, béke! :-)

2014. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

ha normálisan bánik velem és is vele.

ha csak egy b@-szógépet látja bennem akkor én is csak a lyukat keresem ennyi.

2014. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"Lezárom a topicot."


Hát ez esetben nincs mit tenni, pedig írtam volna ide. Dammit. :(

2014. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj, de az igazság az igazság. Bemész a buliba, első kérdés ami rádszegeződik?

-Mit iszol?


Most komolyan fejtsem ki jobban? Egyenjoguságot akartak a nők, de valahogy, csak a jó dolgokat akarták átvenni, ami meg rossz, azt nem. Vagy ami nehéz. Továbbra is nekünk kell kezdeményezni, továbbra is nekünk kell felmutatni azt, hogy eltudunk tartani egy családot esetleg, hogy képesek vagyunk dolgokat megcsinálni, ha elromlik, stb...


Ezzel nincs is baj! Csak akkor ne legyél már megsértődve, ha azt mondom, egy átlagosan kinéző fiúhoz képest az ismerkedés fázisában egy átlagosan kinéző lányhoz képest a lánynak konkrétan kivan nyalva a segge is. Most mond azt, hogy nem így van! Lehet neked nincs, de az már nem az én dolgom! Ha meg tárgyként kezelnek, az valószinüleg azért van, mert,


A, igazam van, és tényleg kinyalják a segged, és te ezt úgy veszed le, hogy csak kellesz nekik, mint egy "tárgy"

B, nem ismered saját lelked sem, így meg sem tudod a fiúknak mutatni azt, hiszen ha te nem ismered, ugyan ő miért is ismerné fel? Így hát valójában egy tárgyként mutatkozol neki.


Ennyi az egész. Ennél nem több, és nem hiszem, hogy bele kéne bármi mást is magyarázni. Te jöttél ide felháborodni, én meg elmondtam a szűrke valóságot. Sajnálom, hogy ezt kellett mondanom, hidd el. Bár ne így lenne, bár azt mondhatnám, hogy amit egyes fiúk csinálnak egyes lányokért, az nem seggnyalás, dehát sajnos tényleg az. Bár megérdemelt lenne! De nem az! Hiszen még csak nem is ismerik egymást, máris italra, mozira, egyéb dolgokra van meghívva a leányzó, miközben nem tett érte semmit, csupán van 1 lyuka. Vagy jól néz ki. Semmi olyan, ami a személyiségéből fakadna, a valódi személyiségéből, és nem az elképzelt, illúzórikus, hamis selfnek, amit a "magyarul" egonak hívunk.


Én nem kívántam az égvilágon senkit sem megbántani, de hát ez van. Én elfogadom a helyzetet így, továbbra is kezdeményezek, sőt, még fizetem is az első italt, ha arról van szó, de amint észre veszem, hogy kihasználásba, egyoldalú próbálkozásba fullad, felbontom a status-quo-t. Mikor lesz olyan, amikor a lány mondja majd nekem;

-Hé figyu, nem hiszem, hogy ebből valaha lesz bármi, kérlek ne haragudj, hogy tudattalanul is tévhitekbe keverted magad miattam, én nem akartam ezt, és vissza hív az italra? Mert, hogy én már megelőlegeztem valamit, amit illik vissza adni, akár hogy is alakul. Na de ilyen még nem volt!

2014. nov. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Egyetlen egy lány hívott engem vissza, vele majdnem össze is jöttem...
2014. nov. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Szóval az én hibám, ha a buliban a srác úgy érzi, hogy VENNIE KELL nekem valamit, mert anélkül nem tudunk beszélgetni? Ezt nem gondolhatod komolyan, vagy ha igen, akkor nagyon sajnállak, de ostoba vagy.


És ahogy nézem az érvelésed többi része is erősen hibádzik és az ilyenek miatt NINCS EGYENJOGÚSÁG!

Ameddig bármelyik hím úgy érzi, hogy a pénzéért vehet magának nőt, addig nincs.


Engem nem érdekelne, ha a partnerem nem tudna eltartani egy családot, mert jóval az átlag fölött keresek. És ez most neked nagyon fog fájni, de nem a pi***mmal értem el azt, amit és nem is támogatott senki, nem olyan helyre születtem.


Engem nem bántottál, viszont megmutattad, hogy gőzöd sincs mi az, hogy egyenjogúság és mi az, hogy tárgyiasítani valakit. Pláne, hogy te is ezt csináltad nem is egyszer. Szerintem ez szánalmas.


Ja és kérlek a kialakult helyzetért ne a Nőket okold, hanem azt a rendszert, amelyik ezt lehetővé tette.

2014. nov. 4. 17:19
 39/40 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fáj, de nem a Nő tehet róla, hogy a hímeket arra nevelték, hogy a Nő egy tárgy, amit meg lehet venni. De le lehet szokni róla.
2014. nov. 4. 17:39
 40/40 anonim ***** válasza:

Látom szereted megfordítani a témát, hát akkor lássuk, miért hiszik azt, egyes -férfiak-, hogy meg lehet "venni" egy lányt a dizsiben? Húú, fogós kérdés...


Hát, mert ezt tapasztalták! Ú Ú Ú Ú Ú Ú Ú

2014. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!