Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nézik le az átlagos...

Miért nézik le az átlagos alakú csajokat?

Figyelt kérdés

A fórumozó férfiak véleménye általában így oszlik el:

60% a vékony lányokat szereti

30% az izmosakat/sportosakat

8% a teltkarcsúakat

2% pedig a moletteket


Az átlagos nőket meg lenézik. Még egy ducit nem merne senki fogyókúrára fogni, addig egy átlagost, akin van maximum 5kg plussz, úgy oltják, mintha fizetnének érte.


Ő mindenki szerint szép:

[link]


Sokan őt sem rúgnák ki az ágyukból:

[link]


Az ilyenre viszont fujjognak:

[link]


[link]


Aki a vékonyakat kedveli, annak duci, aki a ducikat, annak sovány.

A nők szemében pedig egyenesen kövér. Majd a guta ütött meg, mikor X ember itt egyetértően fogyókúra tippeket osztogatott, sőt, bátorkodtak megjegyezni, hogy talán talán beleféek még egy menyasszonyi ruhába, de ha nem adom le gyorsan ennek a súlynak a felét, akkor nem találok magamra semilyet. Így is a molett részlegere küldtek, hogy talán ott, de nem adnak neki sok esélyt.


2014. okt. 5. 14:37
1 2
 1/13 DanteSparda ***** válasza:
nem tudom ki az aki ezekre fujjog de biztos valami kis pisis páwák lehetnek
2014. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Átlagos, vékony vagyok, mégse néztek le eddig. Nem tudom milyen társaságokban hallottál róla.
2014. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Itt a fórumon.

Természetesen az utcán még senki sem szólt be, vagy ilyesmi.

Csak már annyira bemagyarázták itt ezt mindenkinek, hogy ma reggel a párom azzal fogadott, hogy szeretné, ha tornáznék azalatt az egy év alatt, ami még maradt az esküvőnkig, mert ártani nem árt.

2014. okt. 5. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

?????wut?????


Áruld már el, hogy melyik orrlyukadból túrtad elő ezeket a számokat? Meg egyáltalán, miért hiszed azt, hogy az internetes fórumok reprezentatív példák a való életbéli férfiak ízlésére? Ennyi erővel a férfiakat a Gyakorisok alapján is meg lehetne ítélni, nem lenne túl fényes az eredmény. Kegyetlenül hülye vagy, bocs, ha tőlem tudod meg, de ez így van.

2014. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem már az elején is írtam, hogy a fórumozók véleményéből indultam ki.

És légyszíves, ha én normális hangnemben teszek fel egy kérdést, tisztelj meg annyival, hogy nem válaszolsz utálkozóan. Nem ismersz, így nem áll jogodban megítélni az értelmi képességeimet.

Amíg én nem hülyézlek le, addig ne vedd a szádra ezt a kifejezést velem szemben.

Köszönöm a megértést.

2014. okt. 5. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Jog... meg tisztelet... soha nem fogod megkapni az életben, ha olyan külsőd van minta 2, 3, 4. képen.

A másodikat még jobban kirúgnám mint a 3.-at.

Szerintem undorító ez a kinézet. Közel sem vagyok páva de ami ronda az ronda.

2014. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értek egyet. Az 1.,3.,4. képen lévő hölgyek szerintem szépek, nincs velük gond, amir a 2.ról írsz az teljes mértékben nem igaz.
2014. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Isten mentsen, hogy a külsőm miatt tiszteljenek, annál jóval több van bennem, veled ellentétben....
2014. okt. 5. 15:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Te miért foglalkozol mások véleményével? A pasidnak tetszel nem igaz?Nem az a lényeg?

Fogadd el magad vagy tornázz ha nem tetszel magadnak.Vagy keress olyan pasit akinek így tetszel.

Én akkor a vékony kategória vagyok ezek szerint de sokan így se vesznek észre.Bár nem túl vékony inkább normál.

Szerintem is inkább a molett lányok tetszenek a pasiknak..belőlük van a legtöbb.

amúgy.

2014. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak kiakaszt, mennyire bunkón nyilatkoztatják ki egyesek a véleményüket.

A 3. és a 4. kép átlagos, nem pedig molett. Molett a második.

Egyébként sem ezen múlik, sosem volt gondom a párkereséssel, sőt...

2014. okt. 5. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!