Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan srácok, akik...

Vannak itt olyan srácok, akik nem kezelik tárgyként a csajokat?

Figyelt kérdés
Mert eddig 99%-ban csak ilyen kérdések voltak.
2014. okt. 30. 03:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Amit te köcsögségnek hívsz, annak van normális neve és erről nem a nők tehetnek, hanem azok, akik így alakították ki a rendszert. Biztos lehetsz benne, hogy ha másként alakul, ez nem így lesz. És igen és férfit szeretnék, ezért a férfi részlegen keresek.

Sajnálom, ha neked problémát okoz, hogy nekem egyetlen igényem van párkeresés szempontjából. Most akkor a túl igényes vagy az igénytelen kategória vagyok?

Nyilván egyikőtök sem kötött volna bele a kérdésbe, ha férfi vagyok és más preferenciák alapján írom ki. De gondolom, mivel nő vagyok, ezért ne válogassak. Érjem be valakivel innen.

2014. okt. 30. 03:55
 13/40 A kérdező kommentje:

De hogy reagáljak is az általad linkeltekre: A felszedni szót a férfiak kezdték el használni, bocs, hogy átvettük.


A zaklatós: Nem is zaklatás, biztos, hogy kiprovokálja, igazából tetszik neki, kíváncsi lennék mit visel általában, biztos kihívóan öltözködik. Megérdemli, majd megtanulja, hogy nem mászkál olyan helyeken...


Szűzpasi: Én sem szeretnék szűz pasit és nem érdekel, ha most elítélsz emiatt. És hogy miért? Mert ragaszkodóak. Nem egy kiskutyát szeretnék, hanem valakit, aki értelmes felnőtt ember módjára viszonyul hozzám.


A "megcsalós": Semmivel sem különb, mint azok a férjek, akik az ilyen helyeken keresik a túlóra okát, ha érted, hogy hogy értem...

2014. okt. 30. 04:00
 14/40 anonim ***** válasza:

Mi a neve? Milyen rendszert?

Köcsögség alatt azt értettem, hogy az emberek néha nem tekintik embernek a másikat.


Illetve ki mondta, hogy innen keress társat, vagy hogy magasak lennének az igényeid?

2014. okt. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%

"biztos, hogy kiprovokálja"

Áldozat hibáztatás... a legundorítóbb dolog a világon.


Egyébként természetesen mindenkinek joga van kiválasztani, hogy kivel szeretne összejönni, azt nem azért linkeltem, mert ez baj lenne, csak nehogy azt hidd, hogy csak a férfiaknak vannak igényeik.

2014. okt. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Gondolom az áldozathibáztatás csak akkor nem oké, ha egy nő csinálja. Ahogy az lenni szokott.

Neked amúgy nem esett le, hogy patriarchális rendszerben élünk? A férfiak nem néha, hanem az esetek 90%-ában nem igazán tekintik embernek a nőt.

Hogy hol keresek társat azt bízd csak rám, jó? Ez amúgy is az ismerkedés kategória, nekem ugyan annyi jogom van itt kérdést feltenni, mint annak a srácnak, aki tinikre izgul, vagy annak, aki csak a kanapéját szeretné lehugyoztatni.

2014. okt. 30. 04:15
 17/40 anonim ***** válasza:

Soha nem oké, ez alól nem bújhatsz ki azzal, hogy nunid van.


"ki mondta, hogy innen keress társat" = A döntés teljes mértékben rád van bízva, senki nem próbált befolyásolni.

2014. okt. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Bogárka, a fő gondod, hogy nincs pasid, de reakcióidból ítélve még sokáig nem is lesz. Az ilyen stílusú nőktől a férfiakat kirázza a hideg(bocs, hímektől, ahogy írtad) legalábbis engem.

Én egyetlen nőt sem kezelek tárgyként, sőt jobban el tudok velük beszélgetni, ellenben ilyenkor meg megjelennek azok a nők, akik "FÉRFIAKAT" keresnek. Vagyis akiik beléjük rúgnak, megalázzák őket, stb...tapasztalataim alapján a nők 70%-a mazochista, te a 30%-nak a felső részén helyezkedhetsz el, akik uralkodni szeretnének a párjukon, és elég egyedi formában képzelik el a férfi-női kapcsolatot, úgymond, nem a megszokott tempóban.

Lehet, nem a másik nemnél kellene keresned a boldogságot, mert sosem éreznéd magad jól benne.

2014. okt. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Nem is tudnál befolyásolni, de nem értem, hogy miért kérdőjelezed meg, hogy én hol keresek társat?


Nem bújok ki alóla. Viszont sajnálom, hogy nem értetted a szarkazmust. Ez elszomorít.

Hogy a feminfon és a 444-en tömegével megy az áldozathibáztatás és csak pár Nő kommentelő lép fel ellene az meg végképp. Pláne, hogy előbbin rendszeresen megy a nőalázás, stb... Na mindegy.

2014. okt. 30. 04:27
 20/40 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak,Hallgass inkább egy kis zenét: https://www.youtube.com/watch?v=31uUpj8euyw
2014. okt. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!