Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem, miért csak...

Mi a baj velem, miért csak olyan tini csajok akarnak velem járni, akik még szüzek vagy nem akarnak egyáltalán dugni, mintha jól bírnák szex nélkül is, ez most pech vagy én vonzom az ilyen unalmas csajokat?

Figyelt kérdés
Hol van már egy igazán szexelgetős tini csajszi a farkamra!:P
2014. okt. 23. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesekkel jössz össze?
2014. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
R/bancot keresel?
2014. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Ők hány évesek?

Mennyi idő után próbálsz szexelni velük?

2014. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás igazán romantikussá teszi a felnőtt nők szemében a pasikat!

Csak így tovább és eléred a célodat!

2014. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekemnem kell felnőtt nő, kisfiú vagyok még. A szex az jó dolog ez a lényeg, szexelj és élvezd az életet, mert az élet rövid.
2014. okt. 23. 18:29
 6/12 anonim válasza:
91%
Hát tudod... megpróbálok úgy fogalmazni ,h. számodra is érthető legyen! A lányok szellemileg érettebbek mint a fiúk így testi kapcsolat létesíttéséhez kicsit tőbb dologra van szükségük 1kapcsolatban mint amit te nyújthatnál! Ha "dugni" akarsz dolgozz meg a pénzedért ès bérelj kúrvát!
2014. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-ös hülyíts mást ezzel a szent kamuszöveggel, mintha a lányok nem igényelnék a szexet. Ugyan már dugtam én már csajjal, hogy csak úgy szexhiánya volt egy másik meg lány barátom meg csak úyg leszopott kiváncsiságból. Nem zavar, inkább ilyen legyen egy álny, mint ilyen álszent prűd, halál unalmas apáca jaj a szex rossz dolog meg bűn típusú csajokból van már elegem! ÉLjenek a szabadon kefélő jófej csajok! :D
2014. okt. 23. 18:36
 8/12 blazefire válasza:
Nem a nemed határozza meg hogy mikor vagy szellemileg érett.Amúgy a szexhez ennek mi köze?
2014. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"kisfiú vagyok még"


akkor menj legózni.

2014. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom sok a szentfazék, prűd emberke itt, menjetek a templomba, ha már ennyire utáljátok a szexet!
2014. okt. 23. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!