Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj velem, miért csak...

Mi a baj velem, miért csak olyan tini csajok akarnak velem járni, akik még szüzek vagy nem akarnak egyáltalán dugni, mintha jól bírnák szex nélkül is, ez most pech vagy én vonzom az ilyen unalmas csajokat?

Figyelt kérdés
Hol van már egy igazán szexelgetős tini csajszi a farkamra!:P
2014. okt. 23. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagy tévedésben vagy sajnálatos módon, egy tízen éves csajnak (16 év alatt leginkább) semmilyen igénye nincs a szexre. Csak a média meg a társai azt a benyomást keltik hogy ez alap dolog és ezzel rá eröltetik az egészet. Inkább nőlj fel mielőtt ilyen hülyeségeket írsz ki. Én is csak azt tudom javasolni hogy gyűjts kur vára. Messze van még az értelmi szinted az egyéjjszakás kalandoktól
2014. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 blazefire válasza:

EZt honnan veszed hogy nincs igénye a szexre?van róla tapasztalatod vagy csak beléd nevelték?

Igen a média sok hülyeséget közvetít,de ettől a tini lányoknak is van nemi vágyuk.

2014. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!