Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan srácok, akik...

Vannak itt olyan srácok, akik nem kezelik tárgyként a csajokat?

Figyelt kérdés
Mert eddig 99%-ban csak ilyen kérdések voltak.
2014. okt. 30. 03:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Miért nem érted, hogy nem volt megkérdőjelezve a társkeresési módszered? Te állítottad be úgy a 12-es válaszodban, mintha mi akarnánk, hogy beérd valakivel innen, erre reagáltam.

Nem értem egyébként, hogy az oldal felhasználóira miért használod azt a lealacsonyító, tárgyiasító kifejezést, hogy "beérni". Még ha igaz lenne, hogy 99%-ban ilyen kérdések vannak, ami természetesen nem igaz, akkor is ott lenne az az 1%.

2014. okt. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
en csak az agyba szeretem ha a no targy
2014. okt. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Énis feltehetném a kérdést, létezik olyan csaj, aki nem a pénztárcám, autóm kulcsát, házam méretét, farkam méretét, stb. nézi? Van itt olyan csaj, aki szeretne teljesen kiegyensúlyozott, nem 1oldalú kapcsolatot? Ahol nem érvényesülnek akaratok, csak szimplán megtörténik az, aminek meg kell? Ahol nincsenek elvárások, csupán elfogadás? Van aki erre vágyik, és nem egsziztenciára, meg jövőre, meg ilyenekre? Csak úgy elfogadja az embereket olyanoknak, amilyenek, és nem akarja őket megváltoztatni? Van ilyen? Vagy olyan, aki nem egy álszent ribi ? Vagy épp fordítva, ribiskedő szűrkurv.... ? Sorolhatnám... Ne csak az egyik oldalt nézd, nézz a másikra is ! Nekünk sem könnyebb, sőt, még nehezebb! Rátok másznak a fiúk, tök mind1, szinte hogy nézel ki! Megkapod az esélyt, hogy találj vkit, aki úgy szeret, ahogy vagy! Mert a fiúk vágynak a lányokra... De nekünk mi jut? Félhetünk, hogy nem jövünk majd be neki, hogy elutasít, stb... Gondolkodjatok már, a seggetek kivan nyalva!
2014. okt. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Költőnő? ***** válasza:

A kérdés egy részével egyetértek, de valóban nagyon támadó a stílusod :(

Amúgy felesleges szinte ilyen kérdést kiírni, mert ez itt, gyk-n egy örök harc még azok között is, akik nem általánosítanak.

Hiába írja oda egy lány, h nem gazdag, jóképű, magas srácot keres, lehurrogják v észre sem veszik hiába írja oda egy srác, h nem plázapuncit keres, a lányok nem hiszik, mert szerintük mégis mindig azokat nézik meg.

Sose lesz ennek vége, míg lesz olyan ember (ffi v nő), aki esetleg a párkapcsolati dolgaiban kevésbé sikeres.

2014. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

Érdekel miért lettem én is tapló paraszt a nőkkel szemben?

Akár érdekel akár nem... Leírom:

3 hónapig kedveskedtem udvaroltam egy lánynak. Mindent megadtam neki (nem anyagilag, de azért nem kevés pénzem ment el rá...) egy visszahúzódó kedves másokkal alig beszélő lány volt. Én önbizalmat adtam neki elértem hogy beszélgessen emberekkel, nekem köszönheti az összes baratját az egyetemen, nekem köszönheti hogy lett magánélete és az anyja nem szól bele mindenbe (csak pár példa: 9 kor villanyoltás volt, megszabta hogy öltözzön, a haját rövidre vágatta mindíg pedig a lány hosszút szeretett volna, megmondta kivel beszélgethet... Szóval el volt nyomva... Én beszéltem az anyjával négyszemközt hogy így nem oké... Nem kis bátorság volt, na meg vállalva azt a kockázatot, hogy elásom magam teljesen és eltiltja a lányát tőlem...

3 hónap után kinyögi nekem hogy szerelmes lett egy másik fiúba...

Mint kiderült én sose tetszettem neki... Azt mondja neki a barna szeműek tetszenek és neki csak az jön be... Aztán segítettem, hogy összejöjjön azzal a gyerekkel... Össze is jött és mikor találkoztunk mindíg dicsekedett, hogy már lefeküdtek stb... Tökre bántott a dolog de szinleltem hogy örülök neki... Aztán már nem is beszél velem... Múltkor is ráírtam és baszik visszaírni... És a szomorú az az egészben, hogyegy bunkó parasztal van együtt...

És hogy én milyen lettem azóta? Jelenleg 4 csajt kábítok, 1iket sikerült már megsiratnom, szerelmet valott én meg azt mondtam, hogy nekem a szőke hajúak jönnek be (ami baromság mivel utálom a szőkéket) azóta befestette a haját... Hát elég vacakul áll neki mit ne mondjak... Ebből a 4 ből 1 el már lefeküdtem, még 1 összejön belőlük szerintem (újdonsült szőkét szerintem sikerült annyira lecsesznem múltkor, hogy szex nem lesz belőle)

És miért érte meg bunkónak lenni? Mert így már kellek a csajoknak, eddig kedvességgel csak lepattintást kaptam, így én dobálom a csajokat természetesen csak mikor már megfektettem párszor őket. És élvezem ezt az új helyzetet!

2014. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Igen, vannak. Attól, mert te eddig béna voltál a pasizásban, és csak a farokagyú idiótáknak van nálad esélye, attól még nem mindenki az a kategória.

Az itteni kérdések alapján meg hadd ne ecseteljem, hogy mekkora ostobaság messzemenő következtetéseket levonni.

2014. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
pl én.
2014. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek vannak igényei egy csaj külsejét és egyéb tulajdonságait illetően, az miért "tárgyiasítás"?

Hol mond ez ellent annak, hogy ő is ember? Pont azért vannak elvárások, MERT ő is ember, és olyan embert akar maga mellé mindenki, akiben a számára fontos tulajdonságok megvannak.

2014. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
23. lehet te lennél az emberem?
2014. okt. 30. 12:25
 30/40 anonim ***** válasza:
Jaja, pont összeilletek, sok boldogságot!
2014. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!