Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan férfitársak,...

Vannak itt olyan férfitársak, akik hozzám hasonlóan belenyugodtak, hogy nekik sem lesz soha barátnőjük?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyedül vagyok ennyire szerencsétlen 31 évesen?
2014. okt. 7. 19:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Én is beletörődtem, hogy sosem lesz. Már tizenévesen egyértelmű volt.

25F

2014. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
21:28, tizenevesen,az igen, 26 vagyok amugy,de biztosan nem parittyaval etettek,tehat te meg ne torodjel bele semmibe, meg 40 evesen sem torodhetsz bele egy olyan dologba ami az eleted resze
2014. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy nincs pénze, még lefogyhat...

De ennek a bizonyos Krisztiánnak lenne rá pénze, csak lusta. És konkrét példával jöttem, róla beszéltem, nem pedig arról, akinek nincs rá pénze, hogy megcsináltassa a fogait, meg márkás ruhát vegyen...de ahelyett, hogy kiforgatod a szavaimat, inkább el kéne gondolkoznod...

2014. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
amikor osszejottem a baratnommel nekem elol lehet volt vagy 3 fogam, de osszejottunk, szerintem nem a kulsot nezte, meg a penzt sm, mert akkor tele voltam adossaggal,meg penzem is alig volt, tehat amit el akarsz erni azert kuszkodni kell es nem pihenni
2014. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

en+te:

A 28-as válaszodva reagálva, a testemmel nincs semmi baj.

Inkább a fejemmel.


[link]

2014. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
ha ha ha, tunes innen, te panaszkodsz? biztos nem tok fejed van,az hogy a fejeddel van gond, csak te latod ugy, nem a kinezeteddel van gond, hanem a fejeddel, olvasd el a casanova titkok cimu konyvet [link] itt is van, tanujjal egy kicsit, es hidd el mukodik, en is igy keztem
2014. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
21:35: Érvek ellen személyes támadás. Ez szokott lenni, ha elfogynak az ellenérvek...
2014. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#35

ha azt mondod, hogy nem volt még barátnőd, akkor 1: megeszem a kalapomat (nincs, de veszek, hogy megegyem)

2: mondd már el nekem, hogy mi lehet annyira ronda a fejeden, hogy minden csaj elküld? de most komolyan kérdezem, minden bunkóságtól mentesen..mert egyszerűen nem akarom elhinni, hogy mindenki azt mondja, hogy ronda vagy...

L

2014. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#37

Nem itt kell okoskodni, hogy az a Krisztián valami "celeb"-e, hanem megnézni. Arra van a Google. Aztán kezdjél el pattogni, hogy képzeljek el egy hasonlót, egyszerű ember képében...

2014. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Meg felfoghatnád, hogy mi a lényeg abban, amit írtam.
2014. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!