Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan férfitársak,...

Vannak itt olyan férfitársak, akik hozzám hasonlóan belenyugodtak, hogy nekik sem lesz soha barátnőjük?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyedül vagyok ennyire szerencsétlen 31 évesen?
2014. okt. 7. 19:53
1 2 3 4 5
 11/41 Buford Tannen ***** válasza:
23%
Csak azt nem vágom,h 18-19 évesen mit rinyáltok? Előttetek az élet,még semmiről sem vagytok lemaradva.
2014. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Nem nyugodtam bele teljesen, de nem tartom valószínűnek, hogy a kinézetem ellenére legyen egy olyan lány, aki legalább randizni eljönne velem. 28 évesen csak visszautasításokat kaptam, és mindet a külsőm miatt.
2014. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
67%

Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ennyi pasi olyan csúnya, hogy egy nőnek sem kell több évtizeden keresztül...szerintem nektek nem a külsőtökkel van a legnagyobb baj...

L

2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
42%
20:17: Mondjuk úgy, hogy nem CSAK a külsővel, és akkor egyetértek veled.
2014. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Itt BIZTOSAN nem a külső a legnagyobb probléma, és ezen az összes érintett elgondolkodhatna!
2014. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Azért írtam úgy, hogy nem azzal van a legnagyobb baj...:D Az a kisebbik baj...azon is tudtok/tudnátok változtatni, de a hozzáállásotokon és a személyiségeteken is. Csak akaraterő kell...na meg esetleg valaki, aki mellettetek áll, és segít. :)

L

2014. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
13: Azért az esetek nagy többségében ki lehet találni, mi áll a visszautasítások hátterében, pláne akkor, ha egyenesen a szemébe mondják az embernek, hogy "túl ronda vagy", "törpékkel nem kezdek", "túl alacsony vagy", "nekem egy férfi x centitől kezdődik", "csak nem képzeled, hogy én összeállnék valakivel, aki úgy néz ki, mint te!?" stb.
2014. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül,én is így vagyok vele,és valószínűleg nem is lesz senkim soha,mivel esélyt sem adnak semmire.Hiába próbálkoztam,még megismerni sem akar egyik sem...

23/F

2014. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Azzal küldenek el a halál véreres nemiszervére hogy menj innen ronda vagy...

Szóval biztos nem a külsőmmel van gond ááá dehogy.

2014. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
20:21: Azért mondod ezt, mert nálad a külső fogalma kimerül pl. egy arcberendezésnél, vagy testalkatnál.
2014. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!