Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan férfitársak,...

Vannak itt olyan férfitársak, akik hozzám hasonlóan belenyugodtak, hogy nekik sem lesz soha barátnőjük?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyedül vagyok ennyire szerencsétlen 31 évesen?
2014. okt. 7. 19:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy.
2014. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%

Jelen! Remélem csak holnapig leszek ilyen szerencsétlen, mert van végre egy csaj akinek bejövök.

Aztán úgyis el fogom cseszni és belelövöm magam a Dunába.

18/F

2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18 évesen aztán nagyon van értelme ilyenen gondolkodni -.-
2014. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Buford Tannen ***** válasza:
Eddig mi a búbánatra vártár?
2014. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
37%
szamitogep es tv helyett inkabb csajoznal, sokan visszautasitanak majd az elejen amig rajossz mit hogy csinajjal,mindenki sajat hibain tanul es egyszer el kell kezdeni,nem nagy ugy a csajozas,csak sokan vannak felenk nyuszik, es pont ez az ami nem jon be a noknek, olvass es tanulj es csajozz
2014. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Eddig sem értettem a nők nyelvén, majd most fogok?
2014. okt. 7. 20:00
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, gondolom próbálkozott többször is, de mindig kudarccal zárult. Fiatalabb vagyok nála, de ismerős érzés.


Ha az élet filmekhez hasonló módra peregne, minden nő megbecsülné és értékelné is azt a törődést amit olyan fennhangon szeret követelni, mondván ő megérdemli. De nagyon ritka az olyan nő (és itt tisztelet az elenyésző kivételnek), aki nem csak kapni akarja a szeretetet, de netán viszonozná is. Ez van,


26/F

2014. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Ezt így nem mondanám, hogy belenyugodtam, mert az hangulatfüggő. Mondjuk úgy, hogy tényként kezelem, amíg az ellenkezőjére bizonyítékot nem találok, de azért igyekszem azt a bizonyítékot megalkotni. Sok év munkába telik, de ki tudja. Ha már egy futó kaland összejönne, össze tenném a két kezem.
2014. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:
Nem vagy egyedül :/ 19/f Nyíregyháza
2014. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!