Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársak! Csaltak meg már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Csaltak meg már titeket? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés

Engem megcsaltak...az okokat kereshetnénk napokig, kb annyi van...

szerettem nagyon szerettem, de nemvolt elég..:/ én is hibás vagyok, de mégis ő tette meg...


hogyan tegyem magam túl ezen? :(

haverok, barátok, vannak, próbálnak segíteni, mégis csak ő hiányzik, és nincs többé..:(



senkit nem szerettem még ennyire...hiba volt, hatalmas hiba...:(


2012. márc. 13. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi volt a hiba?


Találsz mást, ezt most aláírom.

2012. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen elhessegettem róla a gondolataimat, annyit sem ér, hogy búslakodj miatta, én azonnal kidobtam.Aki ilyet tesz velem attól én nem akarok semmit!És neked is ezt tanácsolom!Nem is őt szeretted, hanem azt akinek láttad, ha szeretett volna nem teszi ezt veled!

21f

2012. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
távolság, féltékenység, bizalmatlanság, és elfakulószerelem részéről...
2012. márc. 13. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja.


Mert a volt barátja megcsalta, és akkor most fájjon másnak is. Ez volt az "indok", meg hogy hülye volt és sajnálja.


4 hónap alatt úgy-ahogy kihevertem, bár még mindig nem értem miért volt ilyen szívtelen velem, aki sosem bántotta, aki mindig mellette volt, dehát ez van. Nagyon fog fájni, de idővel jobb lesz. :(

2012. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Egy alkalomról tudok. Utólag tudtam meg. Szarul esett, mert nem néztem volna ki belőle. A dolog csak annyiban zavar, hogy rájöttem milyen könnyű elsunnyogni a dolgot.


Ne aggódj, mert az ilyen ennyit is ér. Lesz még sok csajod:)

2012. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd meg. Nem kicsit, nagyon. Aztán qrd meg, és töröld bele a farkad. Aztán megint verd meg, és meztelenül dobd ki az utcára.
2012. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!