Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan férfitársak,...

Vannak itt olyan férfitársak, akik hozzám hasonlóan belenyugodtak, hogy nekik sem lesz soha barátnőjük?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyedül vagyok ennyire szerencsétlen 31 évesen?
2014. okt. 7. 19:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem beképzelt nagyképű hülye p!csáknál kell próbálkozni...:)

És nem 1 olyan fiú ismerősöm van, aki nem csak szerintem ronda, de annyira normális és KÖZVETLEN, hogy azzal kompenzálni tudja. Az, ha valaki ronda, nem azt jelenti, hogy semmi esélye...persze a rondaság az relatív, DE ha valaki ronda, és van egy tipikus "nem csak ronda vagyok, de még egy szerencsétlen is" kisugárzása, az már baj. Az élet sajnos ilyen. Ha "rondának" születsz, akkor sokkal jobban oda kell tenned magad, mint egy olyannak, aki álompasi, és minden csaj oda meg vissza van érte még akkor is, ha egy flegma bunkó paraszt, akinek az IQ szintje a béka segge alatt van...

L

2014. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

#21: "mint egy olyannak, aki álompasi, és minden csaj oda meg vissza van érte még akkor is, ha egy flegma bunkó paraszt, akinek az IQ szintje a béka segge alatt van"


Az álompasikon kívül, azaz a férfiak nagyon kicsi, elenyésző részén kívül a nők senkit nem vesznek emberszámba.

2014. okt. 7. 20:48
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem igaz. Legalábbis én nem a külső alapján döntöttem főleg. A barátom egy kedves, okos, normális, vicces fiú. Mindenki mikor meghallotta hogy vele járok, egyből mondták hogy én külsőre jobbat érdemlek (az emberek visszajelzése alapján is szép vagyok), mert szerintük a barátom nem helyes, viszont en szeretem, és szerintem helyes, pedig mindenki azt mondja hogy nem igaz. Szóval nem minden lánynak csak a külső számít, csak a plázacicáknál meg a felszínes lányoknál...szerintem van 1-2 kivétel akiknek tényleg a belső számít főként, legalábbis nekem igen :) 16/l
2014. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek olyan pasit, aki pocakos, szőrös, 165 centi, kopaszodik, nagy az orra, nem keres sokat, és mégis mindig van nője, mert sármos, és van stílusa. Aki beletörődik abba, hogy nem lesz sose nője, maximum biológiai értelemben férfi.
2014. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy inkább a te hozzáállásoddal van a baj? Első sorban ha nem általánosítanál, akkor egyből könnyebb lenne a helyzet. Azt a bizonyos Molnár Krisztiánt nem tudom, hogy ki ismeri, de aki tudja, hogy kiről van szó, annak írom: kb 25 évesen teszi a fejét, hogy ő szeretne egy barátnőt, aki szereti. Na már itt megbukott a mutatvány, mert nem az a baj, hogy kövér, meg hogy rohad a foga..vagyis az is, de a legnagyobb baj a HOZZÁÁLLÁSa. Az, hogy ő nem tesz meg azért semmit, hogy neki legyen egy kedves aranyos barátnője...csak elvárja, hogy majd őt úgy szeresse valaki, ahogy van..igénytelenül. Ha nem képes annyi áldozatot hozni, hogy lefogyjon (vagy legalább megpróbálja) és megcsináltassa a fogait, akkor nehogy már a nők legyenek a felszínesek azért, mert nem akarnak egy ilyen emberrel együtt élni...

Persze nem ismerlek, és nem tudom azt sem hogy hogy nézel ki, de abban teljes mértékben biztos vagyok, hogy 31 év alatt nem tettél meg mindent azért, hogy legyen barátnőd..még ha neked úgy is tűnik. És ha így van, akkor meg csak önsajnáltatás ez a "belenyugodtam" szöveg.

L

2014. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%
Ez a Molnár Akárkicsoda Krisztián valami celeb? Lehet, hogy a hozzáállással van baja. Képzelj el egy hasonlót, egyszerű ember képében, akinek jó a hozzáállása, van benne akarat is, de nincs pénze. Miből vegyen ruhát? Miből csináltassa meg a fogát? Van szegénynek harmincmillió devizahitele, amit az elhunyt szüleitől örökölt. Olyan sokan álomvilágban éltek, és azt hiszitek, mindenki olyan, mint ti, és az élet habos torta. 16 évesen lehet, hogy az. De itt 30-as korosztályról beszélünk.
2014. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

32 évesen hasonló a helyzet. Már rég belenyugodtam a következő szám segítségével:

http://www.youtube.com/watch?v=NO4sxK6c_RE

2014. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
azert tenyleg, mostmar a kulso miatt is lehet tenni egy ket dolgot, esti 5 ora szamitogepezes helyett egy fel orat egyzeni, szaladni, tornaszni, fekvotamasz hasizom stb... es nyaron egy fel orat vagy orat napozni hogy szepen lebarnulni meg egy kis napolaj hogy szepen csillogjon a tested szerintem nem nagy dolog, csak az a kenyelem, na meg a lustasag, amig itten panaszkodtok tehettek magatokert, mert mi nem tudunk, hacsak nincsen kozottunk plasztikai sebesz.
2014. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
21:13 as ez a baj, belenyugodtal, akkor ne panaszkodjal, vagy te meg vagy elegedve magaddal, baratnom van 5 eve,1.000 eurot keresek hetente mikor hogy tobb-kevesebb, nem panaszkodom a kulsomre es nem vagyok megelegedve magammal, sot tobbet sokkal tobbet akarok elerni az eletben, amikor megelegedsz magaddal az nagy baj, ott vege mindennek
2014. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Buford Tannen ***** válasza:
60%

21:21 Jól beszélsz!

Mindig kell legyenek kitűzött célok. Ha már elfogy(ami lehetetlen,csak lustaság kérdése) ott kezdődik a kiégés, egy depis barom leszel

2014. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!