Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, az miért van, hogy...

Lányok, az miért van, hogy hiányoljátok az utcán leszólítást?

Figyelt kérdés
Amikor meg odamegyek több lányhoz is, akkor jönnek az egyszavas válaszok, a látványos leszarás, a flegmázás, és persze a visszautasítás. Elegem van már nagyon. Vagy csak kifejezetten a hercegetektől várjátok a leszólítást?
2014. aug. 20. 13:03
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Jó, én elfogadom ezt, ha valakinek nem jön be, csak nem gondoltam, hogy ilyen sok lánynak nem. Mondjuk amúgy is elment a kedvem az egésztől, szóval ilyen szempontból már mindegy is. Csak a többi ismerkedős szituációban/helyen sem nagyon boldogultam, azért gondoltam, majd talán így.
2014. aug. 20. 13:48
 22/29 sörpocak ***** válasza:

És a tömegközlekedés?

Az utcán való leszólítás ellen az volt az érv, hogy a körülmények nem teszik lehetővé a kellemetlenségektől független beszélgetést.


A vonaton viszont, ha leszólítják a lányt, ha nem, akkor is ugyanakkora sebességgel halad A pontból B-be. Sokan úgy is monotonnak élik meg az effajta utazást. Séta közben dolgozik a láb, dolgozik az agy is valamennyire, viszont a buszon a vonaton nincs mivel elfoglalnunk magunkat, csak azzal, hogy bambám nézünk ki a fejünkből (meg ugye a zene hallgatás)


Kérdezem én ezt a hölgyektől, akik nem szeretik az utcán való leszólítást, hogy a fentebb felvázolt esetben ugyanaz-e a helyzet szerintük? Vagy a tömegközlekedési eszközön való ismerkedés 1 fokkal jobb?

2014. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Az utcán nem mindig sétálnak a lányok. Na meg nem is akkor kell leszólítani egy lányt amikor megy valahova. Azt hittem ez logikus.
2014. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
32%
Közösségi közlekedési eszközön is csak akkor jobb a helyzet (számomra), ha nem egymás szájában vagyunk (tehát nincs tömeg). Ha például egy félig üres buszon ülök, vagy vonaton úgy, hogy azon az ülésen + szemben nincs más ember. Én nem szeretem, ha vadidegenek fültanúi egy beszélgetésnek, amiben én is részt veszek.
2014. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 sörpocak ***** válasza:

De nehéz veletek :D

Had kérdezzem már meg, hogy ti egyáltalán nyitottak vagytok az ismerkedésre?

Vagy csak akkor szabad ismerkedni, mikor nektek alapvetően az a célotok és ezért elmentek szórakozóhelyekre?

2014. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

72 %-os,ha még itt vagy


Én elhiszem hogy idegesít a dolog de sok lany viszont örül neki. Sajnos rettenetes hibank hogy nem latunk a fejetekbe és nem tudjuk mit gondoltok a dologról ezert olyanokhoz is odamegyünk mint TE akik esetleg nem szeretnék.

Elhiszem hogy idegesít de engem is rengeteg ember idegesít mégse küldöm el őket bunkón a francba. Te konkrétan egoista hisztis pics**ként viselkedsz,ezt minden sértődötts3g nélkül mondom

Inkabb örülnél hogy kezdeményeznek. Jobb mintha fintorognanak a kinézeted láttan.

2014. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban vagyok, vagy ha éppen nem vágyom rá, akkor értelemszerűen nem vagyok rá nyitott.
2014. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Engem inkább az érdekelne, hogy nektek közlekedés közben, vagy ilyen helyzetben nem tetszett még meg egy srác sem? Nem gondoltatok arra, hogy milyen jó lenne megismerni? Vagy hogy kíváncsiak vagytok rá?
2014. aug. 20. 14:46
 29/29 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyre is mennek párkapcsolatban lévők. Semmi értelme gondolatolvasósdít játszani... Ha nincs pasija akkor mehet tovább, ha meg van akkor elnézést kérünk és megyünk tovább. Kell ezt ragozni?
2014. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!