Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, az miért van, hogy...

Lányok, az miért van, hogy hiányoljátok az utcán leszólítást?

Figyelt kérdés
Amikor meg odamegyek több lányhoz is, akkor jönnek az egyszavas válaszok, a látványos leszarás, a flegmázás, és persze a visszautasítás. Elegem van már nagyon. Vagy csak kifejezetten a hercegetektől várjátok a leszólítást?
2014. aug. 20. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én most probalok valaki leszolitani lesz ami lesz
2014. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Csak akkor van esélyed, ha egy BMW ablakából cuppogsz feléjük!
2014. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Eddig soha nem csináltam ezt, amikor leszólítottak. Azért jó ha megteszik, mert a pasik dolga lenne hogy kezdeményezzenek. :)
2014. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
69%
Csak a négereket, cigányokat sötétbőrűeket várják, a magyar fiú már nem jó nekik, kivéve, ha ilyen homokos hosszú emó hajú vagy tökéletes kislány fejű fiú megy oda hozzájuk, esetleg egy kigyúrt tapló, aki egy arcon csapással ölni tud.
2014. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%

Én roppant tolakodónak tartom az utcán/járművön történő leszólítást. Nem azért vagyok ott, hogy ismerkedjek. Szólítsanak le szórakozóhelyen, ahová kimondottan azért jár az ember. De utcán engem zavar.

24/n

2014. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
5-ös és aki nem jár szórakozóhelyre?
2014. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez elég durva #5. Még szerencse, hogy a többség nem így gondolkodik.
2014. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%
Mi a durva ebben? Roppant kellemetlen, amikor nem tudok eljutni A-ból B-be úgy, hogy valaki ne szólítson le. Pedig nem öltözködöm kihívóan, csak szimplán elegánsan/csinosan. Sok férfinak tetszem, de nekem akkor is kínos, hogy lépten nyomon leszólítanak. Tolakodó. Ennyi. És ha el merem utasítani, akkor még én vagyok a büdös ri.banc.
2014. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudjatok,én örülök neki és jól esik,ha egy pasi mer kezdeményzeni,de az utcán leszólítást kicsit közönségesnek tartom.Nem tehetek róla,de bennem megmaradt a sok primitív közmunkás,meg tahó kamionios paraszt viselkedése,ezek után én úgy gondolom,ismerkedjünk olyan helyen,amit erre találtak ki.Szóval osztom az ötös véleményét.Aki meg nem jár szórakozni,annak nem nagyon van magánélete szerintem.Ha valaki ismerkedni szeretne,az járjon közösségbe!
2014. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
39%
#8 Örülünk mindannyian, hogy levontad a végkövetkeztetést és így nekünk már nem kell.
2014. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!