Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok, akik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, akik szeretik a kicsit izmosabb férfiakat! Szerintetek sok férfi izmos, vagy ti hiányoljátok az izmos férfiakat?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat.

Mi a tapasztalatotok az izmosabb pasikról? Ha párkapcsolatot kerestek a feltételek között szerepel az, hogy izmos legyen vagy nem fontos?

20/L


2011. júl. 7. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Igen szeretem az olyan gyökér izomkolosszusokat akik dugás közbe is csak magukba gyönyörködnek,a sok koksztól meg a farkuk egyre csak puhább és puhább!

Egyszerűen imádom az ilyen pasikat!

2011. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Attól, hogy neked rossz tapasztalatod volt még másnak lehetett jó tapasztalata vele. Másrészt pedig tökéletes példája vagy az előítéleteknek és a sztereotípiáknak:-) Vagy pedig fiú vagy, aki csalódott. Sajnálom. Lépj túl rajta. Ha nem vagy fiú , akkor írj máshova és lépd át a kérdést. Nem neked írtam. köszönöm.


Várom a többi választ.

2011. júl. 7. 21:58
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja és a kérdésemben az szerepelt, hogy kicsit izmos férfiakat...Nem a túlzott izmosokra gondoltam. De látom a szövegértés itt is befigyel:-) Ez sem az én bajom.


Remélem jönni fog olyan válasz is, aki normálisan fog válaszolni a Kérdésemre. :-D

2011. júl. 7. 22:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A parom fel eve jar edzeni,es hozzateszem,termeszetesek az izmai,semmi kox,nagyon szep formas a karja,hata stb...nekem nagyon tetszik.Nekem bejonnek az izmos pasik. :)

L/21

2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hosszutávu kapcsolatnál nem kritérium,de ha szépen izmos akkor pluszpont
2011. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hiányolom őket!

Mivel én is sportos vagyok,ezért egy férfitól is elvárom,hogy legyen az.Azért elég furán mutat egy sportos alkatú nő mellett egy kövér vagy nagyon vékony férfi! XD

2011. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem fontos :D túl van ez lihegve. a puha srácokon jobb aludni és ált.-ban kevesebb köztük a beképzelt majom. :P
2011. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja de puha srácok közül is megannyi van abból amelyik bunk.ó és megcsalós fajta. :P Úgyhogy ne kategorizáljunk már senkit se be ,hogy ez a z alkat biztos hűtlen mert..

A másik meg biztos hűséges, mert nincs kigyúrva hanem puha.:P

Na ne.


A többieknek köszi a választ, jöhet még.

2011. júl. 7. 23:00
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónak mekkora igaza van,nameg az elsőnek!!:D
2011. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

hát mindig is szép izmos pasit akartam :D kocka has,stb:D


de eddig még egyik sem volt olyan hogy szépen kellett volna dolgozva. persze ez nem baj:) mert nem ez a lényeg.

2011. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!