Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok, akik szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, akik szeretik a kicsit izmosabb férfiakat! Szerintetek sok férfi izmos, vagy ti hiányoljátok az izmos férfiakat?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat.

Mi a tapasztalatotok az izmosabb pasikról? Ha párkapcsolatot kerestek a feltételek között szerepel az, hogy izmos legyen vagy nem fontos?

20/L


2011. júl. 7. 21:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem mondom,hogy ez a lényeg. Ezt egy szóval sem írtam, mert nekem pl most egy vékony srác tetszik.

De a nem túl izmos pasik az olyan szálkásan vagy kicsit jobban kidolgozott testű pasik egyszerűen szeretem az ilyet. És már régóta, nem amolyan tini hóbort.

A többiek pedig borzasztóan szűklátókörüek, mert egy vékony srác nem lehet beképzelt ma.jom?:-) Ezen felesleges magam felhúzni, nem is vagyok ideges, csak látom mennyire előítéletesek az emberek. Én spec. több vékony sráccal találkoztam, akik borzasztóan segg.fejek voltak és readásul önteltek.. De nem állok rögtön úgy egy vékony sráchoz, hogy na most biztos beképzelt de majd hagyjuk majd bebizonyítja, hogy nem...Nem. Mert felesleges.

Ez most kb olyan, hogy csak az lehet kurv& aki miniszoknyában tűsarkúban van kimázolva meg stb... Honnan tudod, hogy aki egy egyszerű farmerben meg felsőben van az nem egy nagy ringy.ó(?).

Másrészt pedig én sem szeretem a beképzelt bunk.ó pasikat de ezt azt hiszem le lehet vágni az emberek viselkedéséből és beszédéből már akár 1. alkalomkor is. :-)


Úgyhogy erről ennyit.


Inkább térjünk vissza a kérdéshez.

2011. júl. 8. 13:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az izmosabb férfiak legalábbis akik foglalkoznak a testükkel meg magukkal,általában igényesek önmagukra is és a partnerükre is,tehát egy izmos pasit nem olyan egyszerű megszerezni ha csak nem vagy te is hasonlóan jó nő :) de van példa rá hogy jó pasi gáz csajjal jár ugyanúgy fordított esetben is de annak sosincs jó vége hosszútávon.


25/férfi (az izmosabbik fajtából:P)

2011. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy túl jó nő vagyok de nekem is fontos az, hogy jól nézzek ki. Ha nem is vagyok egy plázacica szerű, meg szépség, de adok magamra. meg vékony vagyok.
2011. júl. 25. 10:07
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt tudom, hogy hasonlóan kell adni magára az illető hölgynek, ha izmos pasit szeretne.:) De néha én is látok ellen példákat.
2011. júl. 25. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!