Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok kérlek mondjatok már...

Lányok kérlek mondjatok már olyan leszólítást ami bejött/bejön nektek?

Figyelt kérdés
Jóképű vagyok de nagyon félénk. Leszólítani nem merek mert olyan béna az egész szitu. Létezik egyáltalán olyan lány aki képes összejönni egy félénk sráccal?

2014. júl. 11. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Èn összejönnèk egy fèlènk sráccal:D
2014. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 C0r3 ***** válasza:
Nekem olyan volt eddig vagy 4x, hogy lány leszólított. De amúgy meg szar dolog félénknek lenni :D De az kicsit gázos, hogy random lányokat szólítgatsz le. (16F)
2014. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, csak legyél önmagad. :)

És igen, engem nem zavar, ha valaki félénk, sőt még tetszik is.

2014. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Cuki vagy köszönöm :) azért annyira pancser nem vagyok , csak pl a szórakozóhelyeken nekem nem jön úgy egyből ez a csajozós duma. De ettől függetlenül el tudok velük lenni :)
2014. júl. 11. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a helyzeted nem egyedi eset, sok félénk srác van ami szerintem írtó cuki tud lenni :)


Az én barátom is ilyen, igaz mi kicsit idősebb korosztály vagyunk 20 év felettiek. Én 25 éves, barátom 22 és igaz én nem tagadom picit gyerekes csaj vagyok :D Az egész szitu nálunk úgy kezdődött hogy egy munkahelyen voltunk, más beosztásban ugyan de szinte mindennap találkoztunk és csak úgy simán egymásra köszöntünk mosolyogva, meg többször kinyitotta nekem az ajtót meg mi egymás :) Meg sok hasonló szituk voltak, de észrevettem rajta hogy tetszem neki csak az is látszott hogy félénk, de nagyon helyes a barátom, de ugyanakkor félelmetes is tud lenni a termete miatt, nekem ez tetszett meg nagyon benne. Aztán egyszer láttam is hogy egyedül kávézgat mert én is odaindultam és akkor leszólítottam őt, elkezdtünk beszélgetni, és akkor hát nagyon zavarban volt szegénykém, de végül már sokkal bátrabb lett. A kollégái is mondták hogy félénk egy srác, de akivel jól eltud beszélgetni és kicsit megismeri azzal már sokkal könnyebben tud beszélni. Nálunk is így kezdődött egyre többet beszélgettünk, végül összekapta magát és elhívott randira, aminek nagyon örültem, és bár az első randi elég nevetséges volt, mert

irtó zavarban volt, de nagyon emlékezetes és jó volt. Utána egyre könnyebben kezelte a helyzeteket, nagyon össze szedte magát én meg egyre jobban belé szerettem, pontosítok. Egymásba szerettünk :)


És ami a legjobb hogy csak önmagát adta, nem jött a menő stílussal, nem volt nagyképű, nem mesélt kamu történeteket, nem tette a fejét hogy ő ebben meg ebben milyen jó, és ez az ami nekem bejön, ha valaki önmagát adja mindig.

2014. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értékelem hogy vannak ilyen normális csajok :)
2014. júl. 11. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer mentem gitárórára, és egyszer csak valaki odakiabálta nekem, hogy "hé gitáros lány, leszel a feleségem?" Aztán odahívott a fiú, neki is gitár volt a kezében :) És annyira aranyosan kérte, hogy játsszak neki valamit, hogy nem bírtam neki nemet mondani, ő meg tök édesen leült elém a földre, és úgy figyelt, mintha valami csoda lennék, pedig tiszta zavarban voltam, többször is elrontottam az akkordokat, de őt nem érdekelte :D Na pontosan az ilyen kedves és spontán fiúk jönnek be, és nem az olyanok akik mindenféle 50 éve lejárt csajozós dumát odaordibálnak és úgy néznek rám mint akik a szemükkel akarják lehúzni rólam a bugyit. És igen, sokkal szívesebben összejönnék egy félénk sráccal, mint egy ilyen nagyszájú barommal :)
2014. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én speciel nagyon bírnám ha valaki odajönne és ezt mondaná: Bocsi, csak azt akartam mondani,hogy gyönyörű vagy:)

Aztán hirtelen eltűnne:)

Sokan nem tudják de ezzel hihetetlenül fel lehet dobni egy lány napját.

2014. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha már odamennék egy kedves lányhoz úgy hogy gyönyörű vqgy akkor nem fogok eltűnni :D különben mi a fene értelme lett volna az egésznek?
2014. júl. 12. 02:04
 10/10 anonim válasza:

ha azt mondod neki hogy gyönyörű, majd eltűnsz, az nagyon hatásos

mert:

azt közlöd vele hogy bejön, az eltünéssel meg azt hogy nem érdekel téged

vagyis összezavarod az elméjét.. és mivel a lányok szeretik mindenre tudni a választ ezért elég valószínű hogy utánnad fognak szólni valamit.. bár ez mind attól is függ milyen tipusú csajnak mondod.. a félénk nagy valószínűséggel nem fog utánnad szólni, a lazább csajok annál inkább..

én szórakozó helyen azt a technikát alkalmazom hogy odamegyek valakihez, és megkérem hogy küldjön el a francba :)

2014. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!