Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányként hogy tudnék így...

Lányként hogy tudnék így fiúkkal ismerkedni fiúk ez kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 20 éves lány vagyok és sajnos elől eléggé rosszak a fogaim mert romlanak és ez eléggé látszik is rajta a bal szemfogamat pedig ki kellett húzni :( így nagyon mosolyogni se merek pénzünk pedig nincs megcsináltatni ismerkedésnél egy lánynál ez nagy hátrány kizáró ok lenne nektek vagy emiatt ne szégyenkezzek?

2014. aug. 15. 00:04
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
ez már egy régi laptop senki se venné meg azért is adták nekünk mert különben kidobták volna azért is adták hogy akkor ne menjen kárba már
2014. aug. 15. 01:17
 42/48 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként hasonló a helyzet, nem is nagyon nyitogatom már a számat, szerencsére nem látszódik csak, ha állat módjára molsolygok meg nagy száj nyit. Én szívesen megismerkednék veled, kérdező, együtt legalább röhügönk egymás szar fogain xd
2014. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
50%
Meg vakarjátok egymás fogairól spaklival a fogkövet.
2014. aug. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Ne magán fogorvoshoz menj, az tényleg drága. De nagyobb városokban, ahol van fogklinika, vagy hasonló, ahol a fogorvos hallgatók vannak gyakorlaton az ingyenes. Az is jobb mint hagyni lassan szétrohadni a fogaidat. Én is voltam ilyen orvosnál, nem vészes. Ha pesti vagy, nézd meg a Sote fogászatot
2014. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Az ilyen mértékben rossz fogak csomó belgyógyászati bajt okozhatnak. Menj el a körzeti fogorvosotokhoz, TB-re tud rajtad segíteni. Ott nem kell fizetni, mert ilyenekre fizeted az TB-járulékot
2014. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

A fogaid nem a genetika, hanem a vitaminhiány miatt romlanak.

Több c-vitamint kellene fogyasztanod (Zöldségek gyümölcs+stb).

2014. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
az eddig valaszolók többsege hogy lehetett ilyen szemét? foleg az utolsó. szegeny nem azt kerte h szegyenitsetek meg hanem h segitsetek neki! tobbszor irta h nincs penzuk megcsinaltatni es szegenyek, nagyon bunkok voltatok vele es ilyen senki sem erdemel ilyen helyzetben amugy meg szerintem nagyon nagy mertekben "megszepitheti" az embert az ertekrendje, belso tulajdonsagaj stb.
2014. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
elnezest , nem az itteni hanem az elso oldalon az utolso
2014. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!