Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányként hogy tudnék így...

Lányként hogy tudnék így fiúkkal ismerkedni fiúk ez kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 20 éves lány vagyok és sajnos elől eléggé rosszak a fogaim mert romlanak és ez eléggé látszik is rajta a bal szemfogamat pedig ki kellett húzni :( így nagyon mosolyogni se merek pénzünk pedig nincs megcsináltatni ismerkedésnél egy lánynál ez nagy hátrány kizáró ok lenne nektek vagy emiatt ne szégyenkezzek?

2014. aug. 15. 00:04
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komoly hogy kasat esztek akkor sajnállak, de ha kamu akkor jot nevettem!:DD
2014. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
*mos
2014. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

És miért pont netet és laptopot kaptok?

Miért nem adnak kenyeret, vagy pénzt. Hadjuk már pont netet kapsz, meg laptopot nem? És mégis milyen wifijük van? Az valamilyen hiperbet lehet XD

2014. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Az elején még hihető volt, de a végére túlkamuztad.

ma már kamuzni se tudnak rendesen...:S

2014. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

miért gondoljátok hogy hazudok miért hazudnék ilyen rossz dolgokat :(( mi bajotok van a kásával kukoricadara meg tej ti nem esztek sose? jó az mert olcsó is meg laktat olyan mint a zsíroskenyér csak pont ez volt itthon még megmaradva

hát igen képzeld el hogy ilyen kedves a szomszédunk és nem kéne ennyire rosszindulatúnak lenni mert vannak még kedves emberek mifelénk meg elég régóta ismerjük őket

2014. aug. 15. 00:33
 36/48 anonim ***** válasza:
*Hipernet
2014. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
szoktak nekünk adni ruhát meg ha selejteznek ki dolgokat nem egy új laptopot kell elképzelni ez is van vagy 8 éves szerintem mert elég régi még ilyen nagy vastag nem tudom nem értek hozzá a konyhában még lehet fogni vele az internetet
2014. aug. 15. 00:35
 38/48 anonim ***** válasza:
Jó, elég lesz már.. elkúrtad!
2014. aug. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
60%
Ingyen van a fogorvos az állami ellátásnál. Nézd, meg, hogy ki a körzetid és csináltasd meg.
2014. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
0%
Nemtom h ezt irta-e valaki, de eladhatnatok azt a keszuleket amivel ezt te ide kiirtad,, ha iphone 5-rol irsz ne csodalkozz h nincs penzetek enni. Szval nem gonoszkodaskep re a gepetek vagy a telot amirol irtad add el es lesz kezdotoked.
2014. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!