Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányként hogy tudnék így...

Lányként hogy tudnék így fiúkkal ismerkedni fiúk ez kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 20 éves lány vagyok és sajnos elől eléggé rosszak a fogaim mert romlanak és ez eléggé látszik is rajta a bal szemfogamat pedig ki kellett húzni :( így nagyon mosolyogni se merek pénzünk pedig nincs megcsináltatni ismerkedésnél egy lánynál ez nagy hátrány kizáró ok lenne nektek vagy emiatt ne szégyenkezzek?

2014. aug. 15. 00:04
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Az a baj, ez nem csak ismerkedésnél hátrány. Konkrétan munkahelyekről és egyéb helyekről is elutasíthatnak, csak azért, mert esztétikailag nem illesz a képbe. Lehet nem fogják ezt mondani, de akkor is ez lesz az oka. Nem azt mondom, hogy elvárás, hogy aquafresh mosolyod legyen, manapság legalább egy hiánytalan és többé-kevésbé fogkőmentes fogsor az alap.

Ha szegények vagytok, próbálj meg munkát vállalni - bár mint mondtam, nem lepne meg, ha nehezen menne, hiába vannak amúgy jó képességeid vagy végzettséged - mert hosszútávon ez nem csak a pasizásban, de kb mindenben hátráltathat. Ha mást nem, járj utána SZTK-s alapon mennyire lehetne lecsökkenteni ezeket a költségeket.

2014. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet ír: csak kását ettunkxdd ez tuti kamu Yd
2014. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:

A bunkó kommenteket hagyd figyelmen kívül, fel a fejjel!

A genetika ellen nem tehetsz sokat, igyekezz figyelni a szájhigiéniára. A képen ne haragudj meg kérlek, de elég csúnya fogsor van, remélem a Tied nem hasonlít erre túlzottan. Azt tudom én is mondani, hogy próbálj dolgozni, és spórolni a fogorvosra. Egyébként ismerkedni úgy próbálj, hogy magadat adod. Ha megszeretnek a jellemed miatt, akkor egy idő "elfelejtik" neked ezt a szépséghibát.

2014. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Bár az elég gyanus, hogy neted pedig van!

Lehet hogy kamu!

2014. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%

# 21


Érdekes... Én nem faluban lakom ugyebár, hanem Szolnokon. Egy érettségim van egyenlőre, de a két kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány helyre tudnék elmenni dolgozni.. Szóval az ilyenek, hogy "hááát, nincs munkalehetőség" csak egy idióta kifogás. Aki dolgozni akar, az tesz róla.


20/F

2014. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Persze már :DD Ez kajak kamu :D
2014. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Mondom! Ha szegény lennél, nem netre költenéd a pénzt! XD
2014. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
én szabolcsban lakom egy kis faluban itt tényleg nagyon nincs munka pedig én keresem nagyon kedvesek a szomszédok is meg sokat segítenek az internetem a szomszédtól van megengedte hogy használjam meg tőle kaptunk egy régi laptopot is ami neki már nem kellett
2014. aug. 15. 00:27
 29/48 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Én 17 évig azt hittem egy fiúnak se kellek, olyan gondolatai voltak, hogy már teljesen mindegy kivel, de összefekszek és dobom és akkor jött egy srác, akivel kölcsönös volt a szimpátiánk.
2014. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
26%
Akkor eddig úgy néz ki hogy 4 kirohadt fogú falusi aki kását eszik és nem most fogat, a "Jajj de nincs munkalehetőség" faluban " a szomszédtól csak úgy kapnak egy laptopot,meg persze mellé internetet is biztosít ez a rendes jóember. Hihető a téma :D
2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!