Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányként hogy tudnék így...

Lányként hogy tudnék így fiúkkal ismerkedni fiúk ez kizáró ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 20 éves lány vagyok és sajnos elől eléggé rosszak a fogaim mert romlanak és ez eléggé látszik is rajta a bal szemfogamat pedig ki kellett húzni :( így nagyon mosolyogni se merek pénzünk pedig nincs megcsináltatni ismerkedésnél egy lánynál ez nagy hátrány kizáró ok lenne nektek vagy emiatt ne szégyenkezzek?

2014. aug. 15. 00:04
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Ez durva! Ne haragudj, de ez tényleg undorító! :(
2014. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gusztustalan, nálam tuti kizáró ok.
2014. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

:(( akkor így nagyon gáz szerintetek semmi esélyem így ismerkedni? :( mondjuk nem szoktam mosolyogni se

Mosok fogat már mondtam

2014. aug. 15. 00:15
 14/48 anonim ***** válasza:

#5 a f@ szért kell egyből bunkózni? /-.-\


Nem tehetsz róla, ezért nem kizáró ok, viszont a helyedben én spórolnék fogorvosra.. Dee ne stresszelj miatta.. A genetia ellen így nem tehetsz semmit.. Csak orvos segítségével..

Fel a fejjel! ;)

2014. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
De hiába nem mosolyogsz, beszélni akkor is kell.. meg most összejössz valakivel és sose mosolyogsz?
2014. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, miért nem dolgozol valamit? Most inkább a fogaid megcsináltatásán törd a fejed, ne a pasizáson...
2014. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Jó, azért pénzügyekről ne beszéljünk már. Ez nem ilyen könnyű, vannak szorult helyzetben élő családok.
2014. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, aki rendszeresen mosta a fogát, mégis széttöredeztek meg kirohadtak, szuvasodtak neki, már 22 éves korára. Szóval tényleg genetika is. Mondjuk ő megcsináltatta, tokot raktak neki végig.
2014. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
Drága 17-es! Honnan tudod, hogy nem dolgozik és azzal segít a családján? :@
2014. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
azért nem dolgozom mert itt nálunk a faluba és a környéken nincs semmilyen munkalehetőség néha elmegyek napszámba dolgozni hogy segítsek édesanyáméknak de az a kis pénz hamar elmegy sajnos mindketten le vannak százalékolva és én csinálok itthon is mindent és az öcsémről is én gondoskodom
2014. aug. 15. 00:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!