Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy mindenki a külsőre?

Miért megy mindenki a külsőre?

Figyelt kérdés

Persze, értem én a dolgot, mert nekem sem teljesen mindegy az, hogy a fiú hogyan néz ki, de mindig is kompromisszum voltam és soha nem vártam a szőke herceget fehér lovon.


Viszont a személyiségembe, akár csak itt is, általában mindenki "beleszeret" és oda meg vissza van, hogy létezik ilyen lány a földön...

Aztán ha mutatok képet, mindenki megjegyzi, hogy milyen szép az arcom, meg fiatalos vagyok, és elmúlik a lelkesedés...

Nem vagyok egy modell alkat, van rajtam némi felesleg, igen tudom és dolgozom is rajta...de ezt valahogy nem értékeli senki...:( Nem értem ha az ember tesz valamit azért hogy változzon, és változik is akkor miért nem értékelik?:( Miért mindig csak a pillanatnyi külső számít?:( Ami meg amúgy is el fog múlni az évek során majd...Miért nem értékesebb az a belső, az a személyiség ami miatt mindenki megkedvel és pár nap beszélgetés után a fél világot is átutazná amíg képet nem lát:(?


2014. júl. 23. 18:12
1 2
 11/20 RootedRainbow ***** válasza:
Attól még, hogy aki esetleg tényleg nem jön be, annak megmondom, attól még nem külsőre megyek, és nem az alapján választok, van a kettő között egy pici különbség azért :)
2014. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én nem megyek a külsőre...nem régiben megtörtént, hogy megismertem egy nagyon kedves lányt itt, nagyon megtetszett a belseje, találkoztunk (előtte nem láttam róla képet), szóval kb vakrandinak volt mondható...sokkal rosszabbra voltam felkészülve, de kellemes meglepetés ért...nekem a nőiesen telt lányok jönnek be, babaarc is előny...és ő nem volt telt, nem volt babaarca, de a belseje miatt nagyon megtetszett a külseje is, pedig nagyon messze van az ideálomtól! de simán beletudtam volna szeretni :) végül csak barátok maradtunk, mert ő nem akart többet...de nagyon sokat segített, és nagyon kedves, mai napig beszélgetünk :)


21F

2014. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12

"én nem megyek a külsőre..."

De ő igen, valószínűleg ezért is nem kellettél neki.

2014. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Válasszak csúnya barátnőt/barátot, mert 50 évesen úgyis öregebb lesz? Van aki 50-60 évesen is olyan kondiban van, hogy sok 30 éves megirigyelné illetve az arc is maradhat fiatalos. A külső igenis fontos, ugyanúgy mint a belső.
2014. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

más volt az oka :)

2014. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Hidd el, sohasem fogják megmondani a szemedbe, ha így van.

2014. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

én tudom mi az oka :) és nem az hidd el :)

2014. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kitalált gyorsan valami mást a csaj? :D
2014. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

hosszú történet és nem kitalált valamit :)

de ez nem publikus :) elég ha én tudom...

2014. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Áltasd csak magad!
2014. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!