Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, mindenki! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, mindenki! Ha egy 22 éves srác úgy néz ki külsőre, mint egy cuki 15-17 éves srác és jellemre is gyerekes kicsit még, akkor joga van 14-15 év körüli lányokkal járnia? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
joga van, de nagyon nagyon fura.
2012. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, de csak mert ezt képzeled, már nem vagy 15 éves, soha nem is leszel. És nem is nézel ki annak. Ja, és 22 éves 14-es lánnyal? Kissé pedo.. 22 vagyok, a húgom 14, nem tudok a barátnőire nőként nézni, csak gyerekek még.
2012. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 xoxo_shadezz válasza:
Megnyugtatásra vágysz, hogy nem vagy pedofil? Ha nem akarod őket megdugni, akkor esetleg.
2012. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 pamparamm ***** válasza:
Szerintem ne legyél hülye...
2012. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Jogod van jarni, de agyba ne akard vinni....liliomtipras szamomra , fuggetlenul attol h torvenybe utkozo vagy sem....Te mar egy 18. Eletevet betoltott felnott ferfi vagy, o pedi meg egy kamasz, egy kiskoru, egy gyerek! Kulonben....inkabb a tanulason jarjon a lany esze is.

Es az is mindegy h nezel ki, vagy hogy hogy jatszod a hozza passzolo tinedzser szerepedet! Ha az en gyerekemet egy 22 eves ferfi kornyekezne , lenne egy ket megjegyzesem!

2012. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tapasztalom amúgy a környezetemben is furán néznek rám, úgyhogy már nem is igazán van barátom sem, csak a 15 év körüliek. Ők még megértenek legalább.


Egyik haverom lepedofilozott, pedig én efebofil vagyok és nem ugyanaz a két fogalom. Sosem tudnék 7 éves kisgyerekhez vonzódni. Na, aki ilyen korúra gerjed az a pedofil.


Egyébként meg valamiért jobban is vonzódnak hozzáma 14-15 év körüli lányok is szerencsére.

2012. jún. 11. 01:13
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogad el jobban, csak olyan korban menő ha idősebb srácokkal haverkodnak! Szerintem csak azért vonzódsz hozzájuk mert (úgy gondolod) csak őket tudnád megszerezni és egy veled egykorú nő pedig szóba se állnak veled.
2012. jún. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén? Nem vet rád jó fényt de törvényileg 14 éves kortól lehet járni max 24 éves sráccal nem büntetendő de nem is nézik jó szemmel. Másrészt attól függ te hogy gondolod? ha úgy érzed csak azért teszenek mert fiatalok és érintetlenk meg hasonló szexuális dolgok akkor igen az pedofilnak számít ha viszont azért mert azt érzed a veled való szintnek hát akkor tessék azért próbálj minél idősebbel demindenkinek egyéni ügye.
2012. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Már látom, párszor kérdezted ezt. De még egyszer mondanám, én például nem tartalak annak! Ahhoz azért több kell, mondjuk a folyamatosan, csakis a 10-11 évesekre /vagy még fiatalabb/ izgulás szexuális téren. És ha még meg is rontod őket, akaratuk ellenére, na akkor már tutira az vagy, és mész is a börtönbe, vagy még előtte valaki kiherél, és megeteti veled, majd fejbe lő....
2012. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha összehasonlítjuk, hogy hogy néz ki most egy 13-15 éves külsőre és hogy nézett ki 10 évvel ezelőtt az eredmény zavarba ejtő...Smink, magassarkú, nőies ruhák, festett haj, köröm... Némelyikre simán rámondom, hogy 18-20 éves. De ennek ellenére is azt mondom, hogy inkább dolgozz azon, hogy megérj egy korodbelihez. (A jogalkotó nem tiltja, ha a lány betöltötte a 14.életévét és beleegyezik egyébként.)
2012. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!