Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a külsőre utazik mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a külsőre utazik mindenki? 15/L

Figyelt kérdés
Én is azt gondoltam magamról, hogy nem én nem, de rájöttem, hogy igen. Vannak olyanok akikkel beszélgetni szeretek, de semmi több, mert még belegondolni is rossz. Miért nem tudom a külsőt figyelmen kívül hagyni? Létezik olyan pasi aki tetszik is és szeretem is, vagy erről csak álmodozhatok?
2011. febr. 5. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne álmodozz, inkább fogyj le.
2011. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
XD
2011. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alapszintig fontos a külső, pl ápoltság.

És, hogy valami megnyerő legyen benne, ami megfog téged, (ezt hívják kisugárzásnak). Valószínűleg még nem éreztél ilyet, hogy valakiben is megfogott volna valami, hiába beszélgettél el vele olyan jól. Ezt érezni kell.

2011. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló pedig hihetetlenül "értelmes" volt...
2011. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudod, van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart.
2011. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hallottad-e de a Külső megfog a Belső megtart!

Vagyis aki külsőre jól néz ki az nem sokáig lesz veled lehet ,hogy csak 1 hétig ,1 hónapig viszont aki kicsit csúnyácskább viszont a szíve arany az lehet ,hogy egész életed végéig kitart melletted!

Amúgy azért mert a külsőt azt látod ,mindig előtted van míg a belsőt csak "formálisan" látod a tudatodban!

Viszont ha elvakít a szerelem akkor a külső nem számít annyira :D

2011. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenki nem, mivel engem egyáltalán nem érdekel a külső, nem érdekel az se hogyha ronda az illető, ha megszeretem belül akkor úgyis tetszeni fog kívül is. persze ne legyen büdös ápolatlan, de ennyi ami fontos a külsőben.
2011. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Basszus, a külső az ami beindít. Jó hozzáérni, kívánod simogatni, megpuszilni, gyönyörködni benne. Ehhez nem kellenek belső értékek, ezt nevezik vonzalomnak.
2011. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod a külsőt figyelmen kívül hagyni, mert lány vagy.
2011. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert először a külsőt látják ugye. Általában. Aztán ha valaki nem szimpatikus, vagy nem tetszik külsőre, akkor azzal nem állnak le, nem hagynak neki esélyt. Bár külsőleg is azért vonzódni kell a másikhoz. Mert pl ha te meglátsz valakit és megtetszik, akkor neked is először külsőre. És ha tetszik kívülről, akkor általában belülről is meg akarod ismerni. És ugye ezután jön a pofára esés, ha bunkó stb. DE ha rendes, akk meg főnyeremény:)
2011. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!