Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a külsőre utazik mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a külsőre utazik mindenki? 15/L

Figyelt kérdés
Én is azt gondoltam magamról, hogy nem én nem, de rájöttem, hogy igen. Vannak olyanok akikkel beszélgetni szeretek, de semmi több, mert még belegondolni is rossz. Miért nem tudom a külsőt figyelmen kívül hagyni? Létezik olyan pasi aki tetszik is és szeretem is, vagy erről csak álmodozhatok?
2011. febr. 5. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a belső tulajdonságok miatt szeretünk bele valakibe, és akkor számunkra megszépül az illető, de persze eddig el kell jutni.
2011. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
akárki akármit mond, de biztosra veszem, hogy egy bűnronda pasival/csajjal SENKI nem találkozna (hát még ami utána jön...^^). Szóval amit először meglátsz, az a külső, ha nagyon előnytelen, nincs esélyed, de ha átlagos vagy az már nem reménytelen, mivel lehet benned valami ami megfogja az ellentétes nemű egyént, onnantól meg már szinte nyert ügyed van, főleg, ha belősleg is bejössz neki. De az ember elsősorban az alapján ítél, amit lát. Ez a helyzet, mondhat bárki bármit...
2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!