Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy mindenki a külsőre?

Miért megy mindenki a külsőre?

Figyelt kérdés

Persze, értem én a dolgot, mert nekem sem teljesen mindegy az, hogy a fiú hogyan néz ki, de mindig is kompromisszum voltam és soha nem vártam a szőke herceget fehér lovon.


Viszont a személyiségembe, akár csak itt is, általában mindenki "beleszeret" és oda meg vissza van, hogy létezik ilyen lány a földön...

Aztán ha mutatok képet, mindenki megjegyzi, hogy milyen szép az arcom, meg fiatalos vagyok, és elmúlik a lelkesedés...

Nem vagyok egy modell alkat, van rajtam némi felesleg, igen tudom és dolgozom is rajta...de ezt valahogy nem értékeli senki...:( Nem értem ha az ember tesz valamit azért hogy változzon, és változik is akkor miért nem értékelik?:( Miért mindig csak a pillanatnyi külső számít?:( Ami meg amúgy is el fog múlni az évek során majd...Miért nem értékesebb az a belső, az a személyiség ami miatt mindenki megkedvel és pár nap beszélgetés után a fél világot is átutazná amíg képet nem lát:(?


2014. júl. 23. 18:12
1 2
 1/20 RootedRainbow ***** válasza:
Nem mindenki megy arra, tehát már kár is elolvasni a többit
2014. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
"A külső megfog, a belső megtart"
2014. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mindenki arra megy, és hiába próbál megtartani a belső, ha egy másik külseje jobban megfog.
2014. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Röviden megfogalmazom 3 szóban. Az első benyomás. <---- és legtöbbször ez játszik közre hogy lesz e folytatás avagy sem.
2014. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 RootedRainbow ***** válasza:
Gondolom akik ezt megállapítják, hogy mindenki, írjanak már kort legyenek szívesek, köszönöm.
2014. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
el sem olvasom a kerdest. nem mindenki megy arra.
2014. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 RootedRainbow ***** válasza:
Jó na szarul fogalmaztam az előzőt, de na xD
2014. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akik szerint nem mindenki a külsőre megy, azok szerint nekem miért nincs barátnőm?
2014. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 RootedRainbow ***** válasza:
8. Mert ronda vagy! (Bocsi, nem komoly, csak magas labda volt :))
2014. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Most mondd meg minek etetnének tovább ha nem tetszel,te se csak a belsőre mész.Kapsz egy képet bumm nem szimpi,hanyagolod biztos vagyok benne;)
2014. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!