Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki a külsőre megy?

Mindenki a külsőre megy?

Figyelt kérdés
Eddig abban a reményben éltem, hogy nem, de egyre többször tapasztalom h amíg nem mutatok képet, addig egy beszélgetés, és ennyi, de ha megy a kép, már egyből érdekesebb vagyok, mert "jaj de szép a szemed, meg a mosolyod" . Sosem a külsőt néztem, ha valaki tetszett vagy szerettem, mindig azért amilyen volt, és senkit sem utasítottam el, mert nem elég széles a válla, vagy nem elég magas...
2013. okt. 28. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"Mindenki a külsőre megy?" nem. A gyengen latoknal nem szamit.
2013. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem, hogy most tulajdonképpen mi a problémád. Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy ha kimész az utcára és körülnézel, akkor mindenféle embernek van párja, az alacsonynak, a ducinak, a szemüvegesnek, a kevésbé vonzó kinézetűeknek is, tehát az emberek alapvetően nem a külsőre mennek - ha így lenne, akkor kb. az emberiség 10%-nak lenne párkapcsolata.


Az egy teljesen természetes dolog, ha valakinek felkelti z érdeklődését egy szép lány vagy egy helyes srác. Evolúciós dolog, nem a sátántól eredő bűn és nem felszínesség az, ha valaki értékeli a szépet. Legalábbis én nem ilyen körökben mozgok. Te igen?

2013. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sajnos még én is egy picit. Ha nem jön be a lány abszolút, akkor nem tudok már úgy hozzáállni... Nevezzetek sekélyesnek, viszont mentségemre szolgál, hogy elég széles spektrumú az ízlésem és én sem vallom magamat egy hatalmas Adonisznek.
2013. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Sosem a külsőt néztem"

Persze, nyilván... :)

2013. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tibohr ***** válasza:
Engem pl sosem izgattak a külsőségek túlságosan. Szóval a válasz a kérdésedre nem, nem mindenki :D
2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak a szépségedért szeretnek mi? Szörnyű!
2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőnél nem ilyen meghatározó dolgok vannak, hogy aki x magasság alatt van, az szóba se jöhet, meg y súly felett már nem oké. Szerintem ebben az a lényeg, hogy valami megfogjon benne- még ha nem is a legszebb az a bizonyos ember, ha van valami, ami vonzóvá teszi pont a TE szemedben, akkor van értelme igazán nekiállni párkapcsolatnak. Mert ha semmiben sem tartod vonzónak, mármint a külsejét, akkor nehéz barátnál többként tekinteni rá. Én legalábbis így látom.
2013. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
van aki lábra.
2013. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#6 egy szóval sem mondtam hogy a szépségemért szeretnek, mert nem tartom magam egy szépségnek, inkább átlagos vagyok, csak a lég szar érzés h nem én érdeklem, hanem h meg*ugjon,
2013. okt. 28. 22:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Olyan fiúkkal akarsz ismerkedni, akik nem akarnak megdugni, csak érdekesnek találnak?
2013. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!