Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki a külsőre megy?

Mindenki a külsőre megy?

Figyelt kérdés
Eddig abban a reményben éltem, hogy nem, de egyre többször tapasztalom h amíg nem mutatok képet, addig egy beszélgetés, és ennyi, de ha megy a kép, már egyből érdekesebb vagyok, mert "jaj de szép a szemed, meg a mosolyod" . Sosem a külsőt néztem, ha valaki tetszett vagy szerettem, mindig azért amilyen volt, és senkit sem utasítottam el, mert nem elég széles a válla, vagy nem elég magas...
2013. okt. 28. 22:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akik meg akarnak ismerni, érdeklem is őket, nem csak a testem. érted?
2013. okt. 28. 22:25
 12/21 anonim ***** válasza:
én a megismerésre törekszem
2013. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Meglatni es megszeretni egy pillanat muve ... foleg ha tenyleg jol nez ki :)


Az ilyen belsoertekes dumak, meg, hogy a reszvetel a fontos ... csak a vesztesek hangoztatjak.

2013. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok veszted, és igenis számít a belső. Senki nem akar egy üres, felszínes emberrel élni. Én legalább is nem.
2013. okt. 28. 22:29
 15/21 anonim ***** válasza:
végre egy normális csaj :D
2013. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ok, most gondolj bele a másik oldalba. Ott ül egy pasi a túloldalon, és reménykedik, hogy az éppen megismermert, egyébként roppant szimpatikus hölgy nem 200 kilós, nincs összenőtt szemöldöke és bajusza, nem kopaszodik, és nincsenek bibircsókjai. Reménykedik, de az alap szimpátia megvan.

Hát persze, hogy megkönnyebbül és örül, ha az egyébként szimpatikus hölgy még csinos is!

Azért te se örülnél, ha valami tényleg nagyon szerencsétlen, bűnronda pasival beszélgetnél, legalábbis tutira fogyna a lelkesedésed!

Ha a külsőre mennének, akkor képcsere nélkül el se kezdődne a kommunikáció, ez tapasztalat!

2013. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy nem vagy érdekes, viszont tűrhetően nézel ki. Vagy ez rosszindulatú feltételezés volt?

Azért az ismerkedésnél fontos a testi vonzalom, természetes, hogy mindenki szívesebben ismerkedik valakivel, akihez külsőleg is vonzódik. Ez nem felszínesség, hanem biológia.

2013. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én sosem kérek az első üzenetben képet, csak akik felszínesnek tűnnek.


Veled még biztos nem beszélgettem, de én csak akkor kérnék képet, ha közeledne az a pont, hogy élőben is találkozzunk. Nem árt, ha tudjuk, hogy néz ki a másik, nem? :)

2013. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
16-nak igaza van, de magamat nem tartom olyan igénytelennek, hogy ha valakivel találkozok, így jelenjek meg, ha pedig a másik ilyen, akkor már élből nincs is miről beszélni, ha ebben nem passzolunk, akkor nincs is miről beszélni, és gondolom(remélem) hogy senki sem jelenik meg egy találkozón igy, főleg ha akar is valamit az adott személytől. Az igénytelenség taszít, tény, de ezzel nem vagyok egyedül. És ettől még nem külsőre itélem meg az embereket.
2013. okt. 28. 22:47
 20/21 könny17 válasza:
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy mindenki a külsőre megy, még jó magam is persze én úgy vagyok vele, hogy legyen igényes a nő, a többi már nem annyira fontos, na de ha saját tapasztalatomból indulok ki, akkor mindenki a jó képű pasikra bukik, akik a nők szemében "cukik, vagy izmosak", stb.." Én több mint 21 nőbe vagy lányba voltam szerelmes, persze most nem feszegetném azt, hogy mennyire voltak valós érzelmek, de a lényeg, hogy mind a 21 csaj kikosarazott. Még az is aki szentül állította, hogy neki nem számít a külső, és mikor látott képen egyből abba hagyta a beszélgetést, vagy dobot. Nem jó érzés, inkább borzasztó, de tapasztalatból tudom, külső az ami ma számít.
2013. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!