Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen okok miatt nem...

Lányok! Milyen okok miatt nem írtok vissza ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Sajnos gyakran tapasztalom, hogy egy idő után csakúgy megszakad a beszélgetés.Talán egyszerre több Don Juannal is "dumcsiztok", és amelyik dumája jobban bejön, azzal folytatjátok csak? Vagy mi az a kizáró ok, ami után nem válaszoltok már többet? És miért nem lehet az megírni, hogy "bocs, de nem akarok veled tovább beszélgetni", vagy hogy "bocs de nem jössz be" stb.?


Persze a kérdés nem minden lányhoz szól, vagyis akinek nem inge...



2014. júl. 14. 13:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ó, lehet tévedek? Alig másfél-két hét alatt felszedtél egy bakot? És mióta (!) vagytok együtt, mennyit hazudsz, öt évet? :) Tényleg nem te lennél az? :( Na cicám, dobj rám egy privit, majd meglátjuk.
2014. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A becézgetést hagyd meg másnak kérlek, mondjuk annak, akit érdekel. Mivel TE állítottad, hogy én hazudok, ezért ezt neked kell bebizonyítanod. HAJRÁ!
2014. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#15 Akkor legyél boldog a tökéletes pasiddal, mert nem hiszem, hogy más rajta kívül, már ha létezik egyáltalán, eltudna viselni, de ez csak egy tipp. Az első válaszod köszönöm, a vitátokra viszont nem vagyok kíváncsi és ez az 58%-osnak is szól!
2014. júl. 14. 19:12
 24/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem én trollkodtam tele a kérdésed. :-)
2014. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%
Engem ugyan nem tesztelsz, cica. :) Teljesen mindegy, hogy mit írnék, garantált 100%-os reakciód lenne, hogy "nem talált", ahhoz már túl jól ismerem az alantas fajtádat, pár hét alatt sikerült megtapasztalnom, hogy tőled még egy legutolsó szakadt, sík idióta, hajléktalan nő is felbecsülhetetlenül többet ér nálad. Azért megnyugtat, hogy minden kérdésnél ugyanazokat az unalmas férfigyűlölködő köröket fröcsögöd, jót tesz a kicsi lelkemnek (bár nemcsak az enyémnek), hogy minden egyes kérdésnél láthatok egy megtört, reményvesztett, savanyú, magányos remetét személyedben/hozzászólásaidban. Adok néhány jó tanácsot, cica. Legalább a stílust váltogasd gyakrabban, a jól betanult sablonválaszaid alapján nem volt körülményes cécó kisakkozni az identitásod, vagy esetleg regisztrálj új accountot, mert 64-66% között stagnálsz, így elég könnyen felismerhető vagy. De tőlem játszd továbbra is az ártatlan hülyét, mint aki nem tudja miről van szó. Most pedig folytathatod a kesergésed kárörvendésem szíves táplálására!
2014. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én nem kesergek, nincs min. Nem olvastam végig a mocskolódásodat. Félsz bebizonyítani. Mondom, nekem egy kattintás, hogy láthatóvá váljon a nevem. Neked kell először leírnod, hiszen te vádolsz, így neked kell bizonyítanod az igazad. Nekem nem érdekem hazudni. Az meg, hogy ki mennyire alantas... Hát... Rólad elég sokat elárultak a mostani megnyilvánulásaid. Picit sajnállak.
2014. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!