Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen okok miatt nem...

Lányok! Milyen okok miatt nem írtok vissza ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Sajnos gyakran tapasztalom, hogy egy idő után csakúgy megszakad a beszélgetés.Talán egyszerre több Don Juannal is "dumcsiztok", és amelyik dumája jobban bejön, azzal folytatjátok csak? Vagy mi az a kizáró ok, ami után nem válaszoltok már többet? És miért nem lehet az megírni, hogy "bocs, de nem akarok veled tovább beszélgetni", vagy hogy "bocs de nem jössz be" stb.?


Persze a kérdés nem minden lányhoz szól, vagyis akinek nem inge...



2014. júl. 14. 13:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

Sokszor tapasztalom mindezt,szerintem az a gondunk nekünk fiúknak,hogy nem vagyunk bunkók a lányokkal szerintem ha primitíven írnánk,hogy " csá ako írj " vagy valami ilyesmi akkor szívesen írnának velünk.. addig is marad a itteni válaszolgatás üzenetváltás tömkelege helyett.


Ha meg megmondaná őszintén ,hogy "Bocs nem írok veled többet x indokkal " akkor az biztos fiú volt vagy egy robot. :)


Meg,ha megkérdik,hogy hol laksz Te megmondod a igazat egyből nem ír vissza én olyan 18 szor jártam így a 75-ből.

2014. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, nekem eléggé vegyesek a tapasztalataim a GYK-s csajokat illetően.


1. Van az a típus, akire ráírok, mert pl. tetszett a válasza, egyetértek vele, esetleg megírom a saját véleményem is. Válaszol valami rövidet ("ja", "hát ja", "igen", "hello hát ja", és ezek variációi. Gyakorlatilag ennyiből leszűröm, hogy ez nagyjából ennyi volt, úgy tűnik nem vevő egy kis privát ismerkedésre, vagyis csak levelezésre.


2. Van az a típus, akire ráírok ugyanezen okból, belekezdünk egy 4-5 válaszos levelezésbe, majd szőrén-szálán eltűnik a lány. Gondolkodom rajta kis ideig, hogy ráírjak-e, hogy miért nem válaszol, de nem töröm magam feleslegesen, végtére is minek erőltessem. Kicsit azért felháborodok az ilyeneken, mert olyan érzést kelt bennem, mintha egy személyes találkozón egy párbeszéd alatt egyszer csak lelépne, faképnél hagyna a mondanivalóm közepén, én meg ott maradok, mint a hátrahagyott kutyagumi.


3. Van a pofátlanabb típus, aki a 2. pontban felvázoltak szerint cselekszik, majd rám ír hetekkel később, hogy mi újság van velem azzal kiegészítve, hogy igazán ráírhattam volna, mert már várta, hogy olvashassa a leveleimet. Miért, mi vagyok én? Egy csörgősipkás bohóc, akinek szórakoztatnia kell itt GYK-n a csajokat parancsszóra? Általában ilyenkor már rég nincsenek meg a korábbi levelezéseink és azt sem tudom már, hogy mit beszéltem vele, így nem válaszolok.


4. Van a tapadós pióca, azok közül is a bugyutább, primitívebb típus, aki például képcsere után le nem száll rólam. Napi 30 levél, áradozás, nyáladzás, találkozókérés, egyszer-egyszer egy "bаszd meg", "fаsz" (!) stb. szavak elhintése a sorok között. Nőietlen és taszító, nem reagálok egyik levelére sem.


5. Van az álszent prűd GYK-s nő, aki megjátssza privát levelezés alatt az elérhetetlent, de olyan szinten, hogy szinte még a keresztnevét sem tudom szinte kihúzni belőle. Aztán hónapokkal később (!) végre FB-profil jelölés, adatlapjáról pedig egyértelmű megállapítása annak, hogy az illető hölgy egy címeres ribаnc. Amikor egy-két "érdekes" posztról érdeklődök, hogy mit csinált éppen hétvégén egy buliban, egyetlen éjszaka alatt öt sráccal (a poszt szerint), beindul a hebegő-habogó üzemmód. Tehát mímeli az elérhetetlent, közben csak egy ócska kurvа. Törlés, tiltás.


6. Van az értelmes, művelt, elitista GYK-s nő, aki viszont az őrületbe kerget a szakzsargonjával. Nekem ne akarjon imponálni különféle idegen eredetű szavak facsarásával. Az egyik altípus a gazdag elitista, aki az anyagi hátterét reklámozgatja, pl. hány százezer forintba került a legújabb ruhadarabja. Nem vagyunk azonos értékrenden, így az utolsó levelére nem válaszolok, nem is ír többet.


7. Van a munkanélküli GYK-s csaj, aki rögtön azzal kezd, hogy nincs munkája, de az azelőtti napon már leadta az önéletrajzát két munkahelyre is. Ki kérdezte? Gyanús. Nem válaszolok.


8. Van a "hisztikriszti" típusú GYK-s csaj, aki képes 2-3 levélváltás alatt úgy összeveszni velem, mintha már házaspárok lennénk. Az egyik legrosszabb típus. Pislogok párat, majd szépen lezárom a levelezést egy nem reagálással.


9. Van a gyakorlatilag minden egyes válaszával az előzőnek tökéletesen ellentmondó, szókifacsaró, szócsavargató, betegesen vitatkozni akaró GYK-s nő, aki az önfejűségével, makacsságával hamar temeti magát nálam. Ha fegyvert tartasz a fejéhez, akkor sem vallaná be, hogy a Föld gömbölyű. Beteges, a másik legrosszabb típus, ezek körül folyton forr a levegő.


Hirtelen most ennyi jutott eszembe az elmúlt években tapasztaltak alapján.

2014. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:

Engem az irritál ha valakivel csak ennyit beszélünk Szia, h vagy, mizu, micsi.. És itt vége is a beszélgetésnek

Szoval ez már idegesitő ha mindig ez megy sok idő után.. Ha nincs meg a téma akkor nincs meg ennyi, nem kell addig rám irni, hogyha csak ennyit tudtok mondani(szia, h vagy, mizu).

2014. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

11-12:


Nektek komolyan inkább a valóságban kéne ismerkedni.

2014. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

12. Hála a jó égnek, hogy nem levelezek itt senkivel, pláne nem az ilyen agyhalottakkal.


Nálam a GYK-s pasiktól kapott levelekre azonnal rányomom a tiltás gombot.

2014. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#15 És mi ennek az oka?
2014. júl. 14. 17:33
 17/26 anonim ***** válasza:

#12-nek :) az én tapasztalataim miért nem válaszolok.

1.Nem akarok ismerkedni ,mégis rám ír.

2.Harapófogóval kell mindenszót kihúzni valakiből,válasza pedig ez..:).

3.Trágár beszólások,sértegetések..le is tiltom.

4.Csak én meséljek ő semmit se mondd.

5.Ő nem válaszol többet..

6.Túl rámenős..

7.Buta mint a s.gg

8.Megsértődik mindenen..

9.Felesége vagy barátnője van és kapcsolatot akar.

Szerencsére vannak kivételek akikkel szivesen irok :))

2014. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
A #15 hozzászóló külön kategóriát képvisel, na őt kifelejtettem. Ő képviseli a fanatikus férfigyűlölőket, bár itt GYK-n egyedül őt láttam ennyire lenézően, megvetően, szánakozóan lehordani az egész férfinemet úgy, hogy közben számon kéri a hozzászólókon, ha a nőkről feltételeznek némi sztereotípiát, általánosítást. Vele is leveleztem párszor, mert mandinerből felismertem e pillanatban az ellenszenves stílusát, meglepő, hogy most kiderült például az is, hogy HA-ZU-DIK, hiszen állításával ellentétben nem tiltott az első levélváltás után. Hoppácska, cumi van, mi? Ő a leggyűlölködőbb, legellenségesebb egyed az összes GYK-s nő közül, visszataszító a stílusa, a képmutatása meg egyenesen gyomorforgató. Te leszel a 10-es pont, cukkerfülcsi. ;)
2014. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Imádtam ezt a kis mű jellemzést rólam. Ha gyűlölném a férfiakat, nem lenne egy tökéletes férfi mellettem most is. :-)


Kérdező: Konkrétan csak az itteni megnyilvánulások. Nameg arra hogy: Szőrös a puncid? Szopol? - Szóval az ilyen jellegű privátokra amúgy sem áll szándékomban válaszolni, akkor miért ne tilthatnám? Pont ez a jó benne. Nem ismerkedési szándékkal vagyok itt, ezért nem ismerkedek. Ettől függetlenül tartom itt a kapocslatot 1-2 emberrel, akik kedvesek.

2014. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18. KI-ZÁRT, hogy mi leveleztünk volna. Vagy ha igen, akkor mi a nickem. Nyugodtan írd ki. :)
2014. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!