Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a fiú az ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú az ismerkedésnél (msn) nem kérdez vissza, akkor az azt jelenti hogy nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

pl: "van tesód?"

leirja hogy van és nem kérdezi meg h "neked?"


/és 5perce volt ez,de azóta nem írt/


2009. ápr. 6. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni, több okból is nem írhat:

1.lehet foglalt

2. valami érdekesebbel szeretné folytatni, de nem tudja, hogy vágjon bele

Szerintem próbálj fiúsabb témába belevágni, persze azért te is tudj hozzászólni és meglátod majd rendre közbejönnek ezek az általános kérdések is,ami már nem lesz olyan sablonos, kérdezz-felelek szinten megválaszolva.

2009. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
most nem azért de szerintem elég szánalmas ha valaki folyton visszakérdez most mért nem neked van tesód? van és neked nekem is és ennyi szerintem is valami mást akart kérdezni csak nem jutott eszébe semmi új
2009. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!