Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Milyen okok miatt nem...

Lányok! Milyen okok miatt nem írtok vissza ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Sajnos gyakran tapasztalom, hogy egy idő után csakúgy megszakad a beszélgetés.Talán egyszerre több Don Juannal is "dumcsiztok", és amelyik dumája jobban bejön, azzal folytatjátok csak? Vagy mi az a kizáró ok, ami után nem válaszoltok már többet? És miért nem lehet az megírni, hogy "bocs, de nem akarok veled tovább beszélgetni", vagy hogy "bocs de nem jössz be" stb.?


Persze a kérdés nem minden lányhoz szól, vagyis akinek nem inge...



2014. júl. 14. 13:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
unatkoznak utánna téged is megunnak majd jön a másik untató partner
2014. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

-Unalmas vagy

-Tipikus kérdez felelek hülyeség

-Belemászol az intimszférámba

-Zaklatsz

-Olyan stílusban írsz, amit nem tolerálok.


Ezekben az esetekben maradnak nálam abba a beszélgetések. De én megírom, hogy bocs nem.

Amikor nem írtam meg, akkor pedig valszeg kölcsönös volt a dolog, mert a srác sem írt többet másnap.

2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs kedve az adott személyhez. Legfőképpen, ha csak egy témáról van szó, nem kell leírnom...
2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
van akivel egyszerűen csak megszakad a beszélgetés, mert nem érünk annyira rá vagy nincs téma és ha úgyse ismerem meg nem is érzem hogy érdemes, nem fogom erőltetni
2014. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Rájövök, hogy az internetes ismerkedés mégsem nekem való. Úgy értem sokkal vonzóbb a szememben egy férfi aki a valóságban oda mer jönni hozzám kezdeményezni és megszólítani. Az internetes ismerkedéshez nem kell semmilyen bátorság.


2. Nem tetszik a srác kinézete. A valóságban tudod egy srácnak nem csak a kinézete számít. Volt már olyan barátom, aki önmagában kinézetre (ha csak képen láttam volna az arcát, nem ismertem volna) nem tetszett annyira, de a személyisége, stílusa, viselkedése nagyon magával ragadó volt és eléggé belezúgtam. Na most ilyen csak a valóságban történhet meg, amikor ott van mellettem az ember. Internetes ismerkedésnél nem fogok senkibe belezúgni a netes beszélgetések alatt. Internetes ismerkedésnél kb. az a lényeg, hogy külsőre legyen rendben és az, hogy ne írjon túl nagy hülyeségeket.


Kérdező, ha jobb eredményeket akarsz hosszú távon, akkor nyergelj át arra, hogy inkább a valóságban (utcán, boltban, buszon, szórakozóhelyen) szólítasz meg nőket.

2014. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én nyílt lapokkal játszom, ha valaki nem jön be, azt közlöm vele, persze kultúráltan és nem sértőn. Ha kifogytam a témából, akkor nem tudok miről írni, de szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk. Vagy esetleg más dolgom akadt és még el sem jutottam addig, hogy elolvassam az üzeneteimet. De ha már olvastam, általában válaszolni is szoktam egyből, ha mégsem, akkor kifogytam a témából.
2014. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A külsőn múlik az egész, nyílván talált helyesebb fiút és ez a lényeg. HIába vagy te kedves, humoros gyerek, ha egy álommacsótól nedvesednek be.
2014. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kerida ***** válasza:

Leginkább azét, mert itt neten elkezdek beszélgetni egy sráccal és...

- kilyukadunk az én szexuális szokásaimnál, kinézetmnél. Ezt kb. már minden előtted lévő 100 pasi megkérdezte és rém unalmas.


Szóval én elég hamar ráunok azokra, akik elég hamar a szex témánál kötnek ki és maradnak is ott.

2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem van úgy, hogy egyik napról a másikra szimplán megunom a vele való beszélgetést. Nem kell különösebb indok, egyszerűen csak nincs már kedvem hozzá.
2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!