Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok írjatok, fullos szoba,...

Csajok írjatok, fullos szoba, gazdag vagyok (pénzes). Bejön nektek (tetszik)?

Figyelt kérdés
3d-s TV-m van ki jön velem holnap foci vb-t nézni német francia meccset(foci vb nézés)

2014. júl. 3. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy verekedős fajta, de te elég bicska nyitogató stílust képviselsz...
2014. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/158 anonim ***** válasza:

"van 3 pitbullterrierünk, fegyveresőrizet és riasztó, lehet jönni próbálkozni....ja és igénytelen lányok se érdekelnek, akik elbüfögik magukat az étterembe,azoknak jó a szegény paraszt legény"


kérlek ne tetézd jobban így is gáz az egész sztorid, válts hangnemet vagy minden kezdődik előröl,és csaj az nem lesz...

2014. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/158 anonim ***** válasza:
92%

Még egy ilyen retardot nem b*szott Európa :DDD

Na komolyra fordítva a szót..

A 7 éves fiam is kezd már kinőni ezekből az angry izékből, szóval azzal nem vágnék föl azokat is én vettem, pedig csóró vagyok...szóval nem nagy dolog.

A tv kit érdekel?? Nem szoktam tv-t nézni kalap fos az egész. Gépezni szoktam, filmet nézni játszani..meg persze gyikezni :D


Apukám előbb tanuljunk meg helyesen írni aztán pipikre vadászni, mert ez amit itt vetítesz már-már a szégyenletes kategória, csókollak,


28/N

2014. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/158 anonim ***** válasza:
szívem szerint eltüntetném az ilyen undorító embereket a világról mint TE vagy!
2014. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 A kérdező kommentje:

nem tehetek róla, hogy a ti szüleitek nem tanultak egyetemen és közmunkások lettek

biztos vagyok benne, hogy 14 éves létemre több pénzem van mint nektek

fiatal korom ellenére értek a bizniszhez/üzleteléshez és már most kapok apum által kisebb munkákat, amikből megvan a zsebpénzem, nem kell sokra gondolni, ezek 4-500 ezres bevételek pár napi munkáért, uzsipénz....

2014. júl. 3. 18:42
 46/158 anonim ***** válasza:
100%
kajk vki nem veszi észre, h ez egy troll? :D
2014. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/158 anonim ***** válasza:
Ezek Tirexi képei. :D
2014. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 A kérdező kommentje:
miért lennék troll nem vagyok troll
2014. júl. 3. 18:48
 49/158 anonim ***** válasza:
tényleg, még trollnak is buta a business man:)
2014. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy undorító féreg vagy! Utálom az ilyen elkényeztetett nagyképű patkányokat. sajnos személyesen is ismertem ilyent mint te akiknek pénzes szülei voltak aztán menőztek a gyerekek mintha tehetnétek arról h a szüleiknek van pénze. Elbírom képzelni mihez értesz te...ahhoz h szórd anyádék pénzét!
2014. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!