Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok írjatok, fullos szoba,...

Csajok írjatok, fullos szoba, gazdag vagyok (pénzes). Bejön nektek (tetszik)?

Figyelt kérdés
3d-s TV-m van ki jön velem holnap foci vb-t nézni német francia meccset(foci vb nézés)

2014. júl. 3. 17:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/158 anonim ***** válasza:
54%

26/27


Lehet, hogy vannak pénzéhes nők, de szerintem ezen ők is csak nevetnének.. :DD

Segítséget írjatok neki, mert már szerintem teljesen szétverték az önbizalmát...

Valami nagyon rossz példát másolgat, kislányt fogni nem így kell.. :)

2014. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/158 anonim ***** válasza:
29%

Hmm... egész jó a cucc, nem mondok ellent. De egy pasi az intelligenciájával, a karizmájával, a mosolyával, az esztétikusan kidolgozott izmaival hódítson ;) a cuccod helyett a fejedről is tehetnél ki képet, tesó :D

16L

2014. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/158 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a képeket legközelebb a kék fényben látjuk viszont.. Lehet a szüleidnek volt eszük pénzt keresni, de neked sajnos csak a pénzt adták át az észt nem:(
2014. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/158 anonim ***** válasza:
86%

Hát, nyilván nem én vagyok a célközönsége az ilyen kérdéseknek, mert én még mindig a butafonommal nyomulok, és lázongok az androidosok ellen.

A tévé az tévé, mérettől függetlenül. Sose látom tévé sé tévé között a különbséget, max annyit, hogy az egyik kicsit nagyobb, a másik kicsit kisebb. Amíg nem kell nagyítóval nézni, engem nem érdekel.

Kocsikkal ugyanez a helyzet. Guruljon, bár nem örülnék, ha szétesne alattam. Mivel egy busz sem esik szét általában, így nem tépem le a párom fejét, amiért van bőr a képén bkv-val közlekedni.

Ráadásul ez csak egy tévé....... A szoba többi része üres? Egy igazán gazdag, kifinomult pasi nem teszi tele plüssökkel a nappalit, legalábbis én így képzelem. Bár szerintem a kérdés alapból kamu, ennyire fogyatékos nem lehet egy férfi..... Ha "fullos csajokra" vágysz, ne csodálkozz, hogy pofára esel végül. Az ilyen nő ágról ágra száll, ha talál jobbat. Ha fullos csajra vágysz (gondolom, rohadt nagy llégzsákkal felszerelve), ne csodálkozz, hogy Te sem a személyiségedért kellesz.

Jesszusom... hol éltek ti? Én imádom a szerény fiúkat, csak legyen esze és humora. Ha megtudnám, hogy azt képzeli, a nőket csak pénzzel lehet megtartani, kiherélném, aztán otthagynám a fenébe....

L22

2014. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/158 anonim ***** válasza:
jó tv, nekem is ilyen van, de ha nem vicc a kérdés és te komolyan gondolod... akkor nagy a baj!
2014. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/158 anonim ***** válasza:
Fuu akkor ennyi erővel én is írom, mert ugyanilyen tv-m van. Akkor én is fullos vagyok? :O
2014. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/158 anonim ***** válasza:
Te nem. Csak ő.
2014. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/158 anonim ***** válasza:
100%

36/36

TE vagy a legfullosabb!! :DDDD

:DDD

2014. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/158 A kérdező kommentje:

miért lenne a kékfénybe?

van 3 pitbullterrierünk, fegyveresőrizet és riasztó, lehet jönni próbálkozni....ja és igénytelen lányok se érdekelnek, akik elbüfögik magukat az étterembe,azoknak jó a szegény paraszt legény

2014. júl. 3. 18:32
 40/158 anonim ***** válasza:
87%
"van 3 pitbullterrierünk" = a szüleimnek van 3 pitbullterrierjük = a szüleim gazdagok, nem én
2014. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!