Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti, kik CSAK külső alapján...

Ti, kik CSAK külső alapján ítéltek erre gondoltok?

Figyelt kérdés

Hogy a buta szemléletek miatt mennyi értékes ember kimarad az életetetekből, mert egy esélyt sem adtok nekik, hogy megismerjétek őket? És nem kell itt a nőket cseszegetni, a férfiak sem különbek.

És ami a legmegdöbbentőbb, hogy manapság már a barátságok is a külsőségek alapján kötődnek, ha csúnya vagy már barátnak sem kellesz.


2014. jún. 14. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#5: Akikre Te gondolsz azt úgy hívják h igénytelen, nem csúnya / ronda stb.


A kérdező valószínűleg az arc berendezkedésre és minden felszínes dologra (ruha, ékszer, népszerűség) gondolhatott.

2014. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátokra nézve nem számit a külső.

De azért kapcsolatra igen.

Nem kell Don Juannak lenni, de ha nincs meg a fizikai vonzalom, ami azért valljuk be, a külsőből, a kisugárzásból ered, azzal én nem tudok együtt lenni. Valami kell, hogy megfogjon a másikban, mielőtt elkezdek ismerkedni vele.

25L

2014. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Például nekem is népszerű barátaim vannak, de nem azért barátkozok velük, mert olyan "menők", hanem mert ők értenek meg csak igazán
2014. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 nicorette_1312 válasza:
Én egyáltalán nem ilyen ember vagyok. Sosem ítéltem el egy embert azért, mert másabb esetleg. Nincs olyan hogy csúnya. Nekem például mikor megismertem a mostani barátomat, senkinek se volt szimpatikus, hogy mennyire csúnya és bla bla bla. Csak általába az olyan emberek érnek a legtöbbet, akiket a világ kitaszít. Sosem foglalkoztam kinézettel, inkább a belsővel. Pont azért mert nincs tökéletes ember. :)
2014. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én belementem már abba, hogy bár külsőre nem tetszett az illető adjunk egy esélyt a dolognak ha megismerem hátha megszeretem (nem ámítottam így megmondtam neki, hogy ez csak próba én nem érzek semmit). Aha persze sokkal többet ártottam vele mintha simán elhajtottam volna. Többé nem adok esélyt olyannak akinek egyébként nincs.

Nem, kösz párválasztásnál legyen meg a külső vonzódás is, az kell. Persze, hogy a belső értékek is számítanak, de vonzalom nélkül nem működik a dolog. A barátoknál nem érdekel a külső.

2014. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es válaszoló!

Te azt írod, mindenki ilyen, és mi vagyunk az előítéletesek? Na, b+. És ez volt a legszebb gondolatom. :/

2014. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kerida ***** válasza:

Hát nekem pont nincs jogom másokat külső alapján megítélni, mert én sem vagyok egy top gáré.

Barátot meg teljesen felesleges külső alapján választani, mert ott nem érdekes, nem kell hozzá vonzódni, csak jól érezni vele magad.


Mikor az egyik barátnőm nálam nyaralt nézte az edzésnaplómat és teljesen megdöbbent, hogy ennyi edzés mellett nem vagyok nádszál karcsú. De ez van.

2014. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!